X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy
Nabídka dle data
Nabídka dle sportu

Nabídka dle kurzu

1.01.
1.5

Může se hodit

  • Nápověda
  • Kontakty
  • Online podpora
  • Seznam poboček
  • Jak sázet?
Česká liga

Rozpis zápasů

Sázky online na 1. českou fotbalovou ligu. Fortuna vám nabízí nejvyšší kurzy a nejširší nabídku. 1. česká fotbalová liga je zpět - vsaďte si!

Chcete si vsadit a nemáte účet? Zaregistrujte se ZDE a získejte nyní bonus pro nové hráče až 5.000 Kč, 100 Kč do hry nebo 300 Kč bez rizika!


29.07. 18:00 Dukla Praha Teplice
30.07. 15:00 Jihlava Plzeň
30.07. 17:00 Jablonec Karviná
30.07. 17:00 Zlín Příbram
30.07. 20:15 Sparta Praha Slovácko
31.07. 16:30 Mladá Boleslav Liberec
31.07. 17:00 Bohemians 1905 Hradec Králové
31.07. 19:00 Brno Slavia Praha
2. kolo
06.08. 17:00 Hradec Králové Jablonec
06.08. 17:00 Karviná Brno
06.08. 17:00 Liberec Jihlava
06.08. 17:00 Plzeň Bohemians 1905
06.08. 17:00 Příbram Mladá Boleslav
06.08. 17:00 Slavia Praha Zlín
06.08. 17:00 Slovácko Dukla Praha
06.08. 17:00 Teplice Sparta Praha
3. kolo
13.08. 17:00 Bohemians 1905 Sparta Praha
13.08. 17:00 Brno Teplice
13.08. 17:00 Dukla Praha Hradec Králové
13.08. 17:00 Jablonec Slovácko
13.08. 17:00 Jihlava Slavia Praha
13.08. 17:00 Mladá Boleslav Karviná
13.08. 17:00 Příbram Plzeň
13.08. 17:00 Zlín Liberec
4. kolo
20.08. 17:00 Hradec Králové Jihlava
20.08. 17:00 Karviná Dukla Praha
20.08. 17:00 Liberec Brno
20.08. 17:00 Plzeň Zlín
20.08. 17:00 Slavia Praha Příbram
20.08. 17:00 Slovácko Bohemians 1905
20.08. 17:00 Sparta Praha Jablonec
20.08. 17:00 Teplice Mladá Boleslav
5. kolo
27.08. 17:00 Bohemians 1905 Jablonec
27.08. 17:00 Brno Slovácko
27.08. 17:00 Dukla Praha Sparta Praha
27.08. 17:00 Jihlava Teplice
27.08. 17:00 Mladá Boleslav Hradec Králové
27.08. 17:00 Plzeň Slavia Praha
27.08. 17:00 Příbram Liberec
27.08. 17:00 Zlín Karviná
6. kolo
10.09. 17:00 Bohemians 1905 Brno
10.09. 17:00 Hradec Králové Příbram
10.09. 17:00 Jablonec Dukla Praha
10.09. 17:00 Karviná Jihlava
10.09. 17:00 Liberec Plzeň
10.09. 17:00 Slovácko Zlín
10.09. 17:00 Sparta Praha Mladá Boleslav
10.09. 17:00 Teplice Slavia Praha
7. kolo
17.09. 17:00 Brno Hradec Králové
17.09. 17:00 Dukla Praha Bohemians 1905
17.09. 17:00 Jihlava Jablonec
17.09. 17:00 Mladá Boleslav Slovácko
17.09. 17:00 Plzeň Karviná
17.09. 17:00 Příbram Teplice
17.09. 17:00 Slavia Praha Liberec
17.09. 17:00 Zlín Sparta Praha
8. kolo
24.09. 17:00 Bohemians 1905 Příbram
24.09. 17:00 Dukla Praha Brno
24.09. 17:00 Hradec Králové Zlín
24.09. 17:00 Jablonec Mladá Boleslav
24.09. 17:00 Karviná Liberec
24.09. 17:00 Slovácko Jihlava
24.09. 17:00 Sparta Praha Slavia Praha
24.09. 17:00 Teplice Plzeň
9. kolo
01.10. 17:00 Brno Sparta Praha
01.10. 17:00 Jihlava Bohemians 1905
01.10. 17:00 Liberec Teplice
01.10. 17:00 Mladá Boleslav Dukla Praha
01.10. 17:00 Plzeň Hradec Králové
01.10. 17:00 Příbram Slovácko
01.10. 17:00 Slavia Praha Karviná
01.10. 17:00 Zlín Jablonec
10. kolo
15.10. 17:00 Bohemians 1905 Mladá Boleslav
15.10. 17:00 Dukla Praha Liberec
15.10. 17:00 Hradec Králové Slavia Praha
15.10. 17:00 Jablonec Brno
15.10. 17:00 Karviná Příbram
15.10. 17:00 Slovácko Plzeň
15.10. 17:00 Sparta Praha Jihlava
15.10. 17:00 Teplice Zlín
11. kolo
22.10. 17:00 Jihlava Dukla Praha
22.10. 17:00 Karviná Teplice
22.10. 17:00 Liberec Hradec Králové
22.10. 17:00 Mladá Boleslav Brno
22.10. 17:00 Plzeň Sparta Praha
22.10. 17:00 Příbram Jablonec
22.10. 17:00 Slavia Praha Slovácko
22.10. 17:00 Zlín Bohemians 1905
12. kolo
29.10. 17:00 Bohemians 1905 Liberec
29.10. 17:00 Brno Jihlava
29.10. 17:00 Dukla Praha Plzeň
29.10. 17:00 Hradec Králové Karviná
29.10. 17:00 Jablonec Slavia Praha
29.10. 17:00 Mladá Boleslav Zlín
29.10. 17:00 Slovácko Teplice
29.10. 17:00 Sparta Praha Příbram
13. kolo
05.11. 17:00 Jihlava Mladá Boleslav
05.11. 17:00 Karviná Slovácko
05.11. 17:00 Liberec Sparta Praha
05.11. 17:00 Plzeň Jablonec
05.11. 17:00 Příbram Dukla Praha
05.11. 17:00 Slavia Praha Bohemians 1905
05.11. 17:00 Teplice Hradec Králové
05.11. 17:00 Zlín Brno
14. kolo
19.11. 17:00 Bohemians 1905 Teplice
19.11. 17:00 Brno Příbram
19.11. 17:00 Dukla Praha Slavia Praha
19.11. 17:00 Jablonec Liberec
19.11. 17:00 Jihlava Zlín
19.11. 17:00 Mladá Boleslav Plzeň
19.11. 17:00 Slovácko Hradec Králové
19.11. 17:00 Sparta Praha Karviná
15. kolo
26.11. 17:00 Hradec Králové Sparta Praha
26.11. 17:00 Karviná Bohemians 1905
26.11. 17:00 Liberec Slovácko
26.11. 17:00 Plzeň Brno
26.11. 17:00 Příbram Jihlava
26.11. 17:00 Slavia Praha Mladá Boleslav
26.11. 17:00 Teplice Jablonec
26.11. 17:00 Zlín Dukla Praha
16. kolo
03.12. 17:00 Bohemians 1905 Plzeň
03.12. 17:00 Brno Karviná
03.12. 17:00 Dukla Praha Slovácko
03.12. 17:00 Jablonec Hradec Králové
03.12. 17:00 Jihlava Liberec
03.12. 17:00 Mladá Boleslav Příbram
03.12. 17:00 Sparta Praha Teplice
03.12. 17:00 Zlín Slavia Praha
17. kolo
18.02. 17:00 Hradec Králové Dukla Praha
18.02. 17:00 Karviná Mladá Boleslav
18.02. 17:00 Liberec Zlín
18.02. 17:00 Plzeň Příbram
18.02. 17:00 Slavia Praha Jihlava
18.02. 17:00 Slovácko Jablonec
18.02. 17:00 Sparta Praha Bohemians 1905
18.02. 17:00 Teplice Brno
18. kolo
25.02. 17:00 Bohemians 1905 Slovácko
25.02. 17:00 Brno Liberec
25.02. 17:00 Dukla Praha Karviná
25.02. 17:00 Jablonec Sparta Praha
25.02. 17:00 Jihlava Hradec Králové
25.02. 17:00 Mladá Boleslav Teplice
25.02. 17:00 Příbram Slavia Praha
25.02. 17:00 Zlín Plzeň
19. kolo
04.03. 17:00 Hradec Králové Mladá Boleslav
04.03. 17:00 Jablonec Bohemians 1905
04.03. 17:00 Karviná Zlín
04.03. 17:00 Liberec Příbram
04.03. 17:00 Slavia Praha Plzeň
04.03. 17:00 Slovácko Brno
04.03. 17:00 Sparta Praha Dukla Praha
04.03. 17:00 Teplice Jihlava
20. kolo
11.03. 17:00 Brno Bohemians 1905
11.03. 17:00 Dukla Praha Jablonec
11.03. 17:00 Jihlava Karviná
11.03. 17:00 Mladá Boleslav Sparta Praha
11.03. 17:00 Plzeň Liberec
11.03. 17:00 Příbram Hradec Králové
11.03. 17:00 Slavia Praha Teplice
11.03. 17:00 Zlín Slovácko
21. kolo
18.03. 17:00 Bohemians 1905 Dukla Praha
18.03. 17:00 Hradec Králové Brno
18.03. 17:00 Jablonec Jihlava
18.03. 17:00 Karviná Plzeň
18.03. 17:00 Liberec Slavia Praha
18.03. 17:00 Slovácko Mladá Boleslav
18.03. 17:00 Sparta Praha Zlín
18.03. 17:00 Teplice Příbram
22. kolo
01.04. 17:00 Brno Dukla Praha
01.04. 17:00 Jihlava Slovácko
01.04. 17:00 Liberec Karviná
01.04. 17:00 Mladá Boleslav Jablonec
01.04. 17:00 Plzeň Teplice
01.04. 17:00 Příbram Bohemians 1905
01.04. 17:00 Slavia Praha Sparta Praha
01.04. 17:00 Zlín Hradec Králové
23. kolo
08.04. 17:00 Bohemians 1905 Jihlava
08.04. 17:00 Dukla Praha Mladá Boleslav
08.04. 17:00 Hradec Králové Plzeň
08.04. 17:00 Jablonec Zlín
08.04. 17:00 Karviná Slavia Praha
08.04. 17:00 Slovácko Příbram
08.04. 17:00 Sparta Praha Brno
08.04. 17:00 Teplice Liberec
24. kolo
15.04. 17:00 Brno Jablonec
15.04. 17:00 Jihlava Sparta Praha
15.04. 17:00 Liberec Dukla Praha
15.04. 17:00 Mladá Boleslav Bohemians 1905
15.04. 17:00 Plzeň Slovácko
15.04. 17:00 Příbram Karviná
15.04. 17:00 Slavia Praha Hradec Králové
15.04. 17:00 Zlín Teplice
25. kolo
22.04. 17:00 Bohemians 1905 Zlín
22.04. 17:00 Brno Mladá Boleslav
22.04. 17:00 Dukla Praha Jihlava
22.04. 17:00 Hradec Králové Liberec
22.04. 17:00 Jablonec Příbram
22.04. 17:00 Slovácko Slavia Praha
22.04. 17:00 Sparta Praha Plzeň
22.04. 17:00 Teplice Karviná
26. kolo
29.04. 17:00 Jihlava Brno
29.04. 17:00 Karviná Hradec Králové
29.04. 17:00 Liberec Bohemians 1905
29.04. 17:00 Plzeň Dukla Praha
29.04. 17:00 Příbram Sparta Praha
29.04. 17:00 Slavia Praha Jablonec
29.04. 17:00 Teplice Slovácko
29.04. 17:00 Zlín Mladá Boleslav
27. kolo
06.05. 17:00 Bohemians 1905 Slavia Praha
06.05. 17:00 Brno Zlín
06.05. 17:00 Dukla Praha Příbram
06.05. 17:00 Hradec Králové Teplice
06.05. 17:00 Jablonec Plzeň
06.05. 17:00 Mladá Boleslav Jihlava
06.05. 17:00 Slovácko Karviná
06.05. 17:00 Sparta Praha Liberec
28. kolo
13.05. 17:00 Hradec Králové Slovácko
13.05. 17:00 Karviná Sparta Praha
13.05. 17:00 Liberec Jablonec
13.05. 17:00 Plzeň Mladá Boleslav
13.05. 17:00 Příbram Brno
13.05. 17:00 Slavia Praha Dukla Praha
13.05. 17:00 Teplice Bohemians 1905
13.05. 17:00 Zlín Jihlava
29. kolo
20.05. 17:00 Bohemians 1905 Karviná
20.05. 17:00 Brno Plzeň
20.05. 17:00 Dukla Praha Zlín
20.05. 17:00 Jablonec Teplice
20.05. 17:00 Jihlava Příbram
20.05. 17:00 Mladá Boleslav Slavia Praha
20.05. 17:00 Slovácko Liberec
20.05. 17:00 Sparta Praha Hradec Králové
30. kolo
27.05. 17:00 Hradec Králové Bohemians 1905
27.05. 17:00 Karviná Jablonec
27.05. 17:00 Liberec Mladá Boleslav
27.05. 17:00 Plzeň Jihlava
27.05. 17:00 Příbram Zlín
27.05. 17:00 Slavia Praha Brno
27.05. 17:00 Slovácko Sparta Praha
27.05. 17:00 Teplice Dukla Praha