X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy
Nabídka dle data
Nabídka dle sportu

Nabídka dle kurzu

1.01.
1.5

Může se hodit

  • Nápověda
  • Kontakty
  • Online podpora
  • Seznam poboček
  • Jak sázet?
Česká liga

Rozpis zápasů

Sázky online na 1. českou fotbalovou ligu. Fortuna vám nabízí nejvyšší kurzy a nejširší nabídku. 1. česká fotbalová liga je zpět - vsaďte si!

Chcete si vsadit a nemáte účet? Zaregistrujte se ZDE a získejte nyní bonus pro nové hráče až 3.000 Kč a 100 Kč do hry!


1. kolo
25.07. 17:00 Bohemians 1905 Zlín
25.07. 17:00 Brno Ostrava
25.07. 17:00 Jihlava Sparta Praha
25.07. 17:00 Liberec Mladá Boleslav
25.07. 17:00 Plzeň Slavia Praha
25.07. 17:00 Příbram Jablonec
25.07. 17:00 Slovácko Dukla Praha
25.07. 17:00 Teplice Sigma Olomouc
2. kolo
01.08. 17:00 Dukla Praha Plzeň
01.08. 17:00 Jablonec Bohemians 1905
01.08. 17:00 Mladá Boleslav Brno
01.08. 17:00 Sigma Olomouc Příbram
01.08. 17:00 Slavia Praha Liberec
01.08. 17:00 Sparta Praha Ostrava
01.08. 17:00 Teplice Slovácko
01.08. 17:00 Zlín Jihlava
3. kolo
08.08. 17:00 Bohemians 1905 Sigma Olomouc
08.08. 17:00 Brno Slavia Praha
08.08. 17:00 Jihlava Jablonec
08.08. 17:00 Liberec Dukla Praha
08.08. 17:00 Ostrava Mladá Boleslav
08.08. 17:00 Plzeň Slovácko
08.08. 17:00 Příbram Teplice
08.08. 17:00 Sparta Praha Zlín
4. kolo
15.08. 17:00 Dukla Praha Bohemians 1905
15.08. 17:00 Jablonec Liberec
15.08. 17:00 Mladá Boleslav Sparta Praha
15.08. 17:00 Sigma Olomouc Brno
15.08. 17:00 Slavia Praha Jihlava
15.08. 17:00 Slovácko Příbram
15.08. 17:00 Teplice Plzeň
15.08. 17:00 Zlín Ostrava
5. kolo
22.08. 17:00 Bohemians 1905 Příbram
22.08. 17:00 Brno Jablonec
22.08. 17:00 Jihlava Slovácko
22.08. 17:00 Liberec Teplice
22.08. 17:00 Mladá Boleslav Zlín
22.08. 17:00 Ostrava Slavia Praha
22.08. 17:00 Plzeň Sigma Olomouc
22.08. 17:00 Sparta Praha Dukla Praha
6. kolo
12.09. 17:00 Dukla Praha Ostrava
12.09. 17:00 Jablonec Sparta Praha
12.09. 17:00 Příbram Plzeň
12.09. 17:00 Sigma Olomouc Jihlava
12.09. 17:00 Slavia Praha Mladá Boleslav
12.09. 17:00 Slovácko Liberec
12.09. 17:00 Teplice Bohemians 1905
12.09. 17:00 Zlín Brno
7. kolo
19.09. 17:00 Bohemians 1905 Plzeň
19.09. 17:00 Brno Slovácko
19.09. 17:00 Jihlava Dukla Praha
19.09. 17:00 Liberec Příbram
19.09. 17:00 Mladá Boleslav Teplice
19.09. 17:00 Ostrava Jablonec
19.09. 17:00 Sparta Praha Sigma Olomouc
19.09. 17:00 Zlín Slavia Praha
8. kolo
26.09. 17:00 Dukla Praha Brno
26.09. 17:00 Jablonec Mladá Boleslav
26.09. 17:00 Plzeň Liberec
26.09. 17:00 Příbram Jihlava
26.09. 17:00 Sigma Olomouc Zlín
26.09. 17:00 Slavia Praha Sparta Praha
26.09. 17:00 Slovácko Bohemians 1905
26.09. 17:00 Teplice Ostrava
9. kolo
03.10. 17:00 Brno Teplice
03.10. 17:00 Jihlava Plzeň
03.10. 17:00 Liberec Bohemians 1905
03.10. 17:00 Mladá Boleslav Příbram
03.10. 17:00 Ostrava Sigma Olomouc
03.10. 17:00 Slavia Praha Dukla Praha
03.10. 17:00 Sparta Praha Slovácko
03.10. 17:00 Zlín Jablonec
10. kolo
17.10. 17:00 Bohemians 1905 Brno
17.10. 17:00 Dukla Praha Mladá Boleslav
17.10. 17:00 Jablonec Slavia Praha
17.10. 17:00 Plzeň Zlín
17.10. 17:00 Příbram Sparta Praha
17.10. 17:00 Sigma Olomouc Liberec
17.10. 17:00 Slovácko Ostrava
17.10. 17:00 Teplice Jihlava
11. kolo
24.10. 17:00 Brno Plzeň
24.10. 17:00 Jablonec Dukla Praha
24.10. 17:00 Jihlava Liberec
24.10. 17:00 Mladá Boleslav Slovácko
24.10. 17:00 Ostrava Příbram
24.10. 17:00 Slavia Praha Sigma Olomouc
24.10. 17:00 Sparta Praha Bohemians 1905
24.10. 17:00 Zlín Teplice
12. kolo
31.10. 17:00 Bohemians 1905 Jihlava
31.10. 17:00 Dukla Praha Zlín
31.10. 17:00 Liberec Ostrava
31.10. 17:00 Plzeň Sparta Praha
31.10. 17:00 Příbram Brno
31.10. 17:00 Sigma Olomouc Mladá Boleslav
31.10. 17:00 Slovácko Jablonec
31.10. 17:00 Teplice Slavia Praha
13. kolo
07.11. 17:00 Brno Liberec
07.11. 17:00 Dukla Praha Příbram
07.11. 17:00 Jablonec Sigma Olomouc
07.11. 17:00 Mladá Boleslav Jihlava
07.11. 17:00 Ostrava Plzeň
07.11. 17:00 Slavia Praha Bohemians 1905
07.11. 17:00 Sparta Praha Teplice
07.11. 17:00 Zlín Slovácko
14. kolo
21.11. 17:00 Bohemians 1905 Ostrava
21.11. 17:00 Jihlava Brno
21.11. 17:00 Liberec Sparta Praha
21.11. 17:00 Plzeň Mladá Boleslav
21.11. 17:00 Příbram Zlín
21.11. 17:00 Sigma Olomouc Dukla Praha
21.11. 17:00 Slovácko Slavia Praha
21.11. 17:00 Teplice Jablonec
15. kolo
28.11. 17:00 Dukla Praha Teplice
28.11. 17:00 Jablonec Plzeň
28.11. 17:00 Mladá Boleslav Bohemians 1905
28.11. 17:00 Ostrava Jihlava
28.11. 17:00 Sigma Olomouc Slovácko
28.11. 17:00 Slavia Praha Příbram
28.11. 17:00 Sparta Praha Brno
28.11. 17:00 Zlín Liberec
16. kolo
05.12. 17:00 Bohemians 1905 Jablonec
05.12. 17:00 Brno Mladá Boleslav
05.12. 17:00 Jihlava Zlín
05.12. 17:00 Liberec Slavia Praha
05.12. 17:00 Ostrava Sparta Praha
05.12. 17:00 Plzeň Dukla Praha
05.12. 17:00 Příbram Sigma Olomouc
05.12. 17:00 Slovácko Teplice
17. kolo
13.02. 17:00 Dukla Praha Liberec
13.02. 17:00 Jablonec Jihlava
13.02. 17:00 Mladá Boleslav Ostrava
13.02. 17:00 Sigma Olomouc Bohemians 1905
13.02. 17:00 Slavia Praha Brno
13.02. 17:00 Slovácko Plzeň
13.02. 17:00 Teplice Příbram
13.02. 17:00 Zlín Sparta Praha
18. kolo
20.02. 17:00 Bohemians 1905 Dukla Praha
20.02. 17:00 Brno Sigma Olomouc
20.02. 17:00 Jihlava Slavia Praha
20.02. 17:00 Liberec Jablonec
20.02. 17:00 Ostrava Zlín
20.02. 17:00 Plzeň Teplice
20.02. 17:00 Příbram Slovácko
20.02. 17:00 Sparta Praha Mladá Boleslav
19. kolo
27.02. 17:00 Dukla Praha Sparta Praha
27.02. 17:00 Jablonec Brno
27.02. 17:00 Příbram Bohemians 1905
27.02. 17:00 Sigma Olomouc Plzeň
27.02. 17:00 Slavia Praha Ostrava
27.02. 17:00 Slovácko Jihlava
27.02. 17:00 Teplice Liberec
27.02. 17:00 Zlín Mladá Boleslav
20. kolo
05.03. 17:00 Bohemians 1905 Teplice
05.03. 17:00 Brno Zlín
05.03. 17:00 Jihlava Sigma Olomouc
05.03. 17:00 Liberec Slovácko
05.03. 17:00 Mladá Boleslav Slavia Praha
05.03. 17:00 Ostrava Dukla Praha
05.03. 17:00 Plzeň Příbram
05.03. 17:00 Sparta Praha Jablonec
21. kolo
12.03. 17:00 Dukla Praha Jihlava
12.03. 17:00 Jablonec Ostrava
12.03. 17:00 Plzeň Bohemians 1905
12.03. 17:00 Příbram Liberec
12.03. 17:00 Sigma Olomouc Sparta Praha
12.03. 17:00 Slavia Praha Zlín
12.03. 17:00 Slovácko Brno
12.03. 17:00 Teplice Mladá Boleslav
22. kolo
19.03. 17:00 Bohemians 1905 Slovácko
19.03. 17:00 Brno Dukla Praha
19.03. 17:00 Jihlava Příbram
19.03. 17:00 Liberec Plzeň
19.03. 17:00 Mladá Boleslav Jablonec
19.03. 17:00 Ostrava Teplice
19.03. 17:00 Sparta Praha Slavia Praha
19.03. 17:00 Zlín Sigma Olomouc
23. kolo
02.04. 17:00 Bohemians 1905 Liberec
02.04. 17:00 Dukla Praha Slavia Praha
02.04. 17:00 Jablonec Zlín
02.04. 17:00 Plzeň Jihlava
02.04. 17:00 Příbram Mladá Boleslav
02.04. 17:00 Sigma Olomouc Ostrava
02.04. 17:00 Slovácko Sparta Praha
02.04. 17:00 Teplice Brno
24. kolo
09.04. 17:00 Brno Bohemians 1905
09.04. 17:00 Jihlava Teplice
09.04. 17:00 Liberec Sigma Olomouc
09.04. 17:00 Mladá Boleslav Dukla Praha
09.04. 17:00 Ostrava Slovácko
09.04. 17:00 Slavia Praha Jablonec
09.04. 17:00 Sparta Praha Příbram
09.04. 17:00 Zlín Plzeň
25. kolo
16.04. 17:00 Bohemians 1905 Sparta Praha
16.04. 17:00 Dukla Praha Jablonec
16.04. 17:00 Liberec Jihlava
16.04. 17:00 Plzeň Brno
16.04. 17:00 Příbram Ostrava
16.04. 17:00 Sigma Olomouc Slavia Praha
16.04. 17:00 Slovácko Mladá Boleslav
16.04. 17:00 Teplice Zlín
26. kolo
23.04. 17:00 Brno Příbram
23.04. 17:00 Jablonec Slovácko
23.04. 17:00 Jihlava Bohemians 1905
23.04. 17:00 Mladá Boleslav Sigma Olomouc
23.04. 17:00 Ostrava Liberec
23.04. 17:00 Slavia Praha Teplice
23.04. 17:00 Sparta Praha Plzeň
23.04. 17:00 Zlín Dukla Praha
27. kolo
30.04. 17:00 Bohemians 1905 Slavia Praha
30.04. 17:00 Jihlava Mladá Boleslav
30.04. 17:00 Liberec Brno
30.04. 17:00 Plzeň Ostrava
30.04. 17:00 Příbram Dukla Praha
30.04. 17:00 Sigma Olomouc Jablonec
30.04. 17:00 Slovácko Zlín
30.04. 17:00 Teplice Sparta Praha
28. kolo
07.05. 17:00 Brno Jihlava
07.05. 17:00 Dukla Praha Sigma Olomouc
07.05. 17:00 Jablonec Teplice
07.05. 17:00 Mladá Boleslav Plzeň
07.05. 17:00 Ostrava Bohemians 1905
07.05. 17:00 Slavia Praha Slovácko
07.05. 17:00 Sparta Praha Liberec
07.05. 17:00 Zlín Příbram
29. kolo
11.05. 17:00 Bohemians 1905 Mladá Boleslav
11.05. 17:00 Brno Sparta Praha
11.05. 17:00 Jihlava Ostrava
11.05. 17:00 Liberec Zlín
11.05. 17:00 Plzeň Jablonec
11.05. 17:00 Příbram Slavia Praha
11.05. 17:00 Slovácko Sigma Olomouc
11.05. 17:00 Teplice Dukla Praha
30. kolo
14.05. 17:00 Dukla Praha Slovácko
14.05. 17:00 Jablonec Příbram
14.05. 17:00 Mladá Boleslav Liberec
14.05. 17:00 Ostrava Brno
14.05. 17:00 Sigma Olomouc Teplice
14.05. 17:00 Slavia Praha Plzeň
14.05. 17:00 Sparta Praha Jihlava
14.05. 17:00 Zlín Bohemians 1905