1.01
1000

Arsenal – Aston Villa: Více než 2,5 branky

22.10.2021 21:00,

Fanoušci Arsenalu míří na domácí stadion dvakrát v rychlém sledu. Pondělní londýnské derby s Crystal Palace v nich ale zanechalo smíšené pocity. Jejich tým rychle vedl, nicméně dvě hrubé chyby pomohly soupeři k otočení výsledku a bod nakonec museli Gunners zachraňovat až v páté minutě nastaveného času. Bez zajímavosti jistě není skutečnost, že dvě chyby, které vedly přímo k inkasované brance, udělal Arsenal v domácím zápase poprvé od roku 2017! Po třech prohrách a třech výhrách tak mají svěřenci kouče Artety nakročeno ke třetímu shodnému výsledku v řadě. Ale pozor – nerozhodně neskončilo žádné z jejich předchozích 12 vzájemných utkání s Aston Villou, která míří na Emirates Stadium po dvou prohrách o jediný gól. Hůře stravitelná byla bezpochyby ta poslední, neboť Villans ještě v 79. minutě vedli proti Wolves 2:0. Naprosto nezvládnutých posledních 15 minut včetně nastavení mělo ale za následek prohru 2:3. V souboji dvou poměrně propustných obran, oba celky inkasovaly shodně 12 gólů v osmi duelech, se tak můžeme těšit na vyšší počet branek.