1.01
1000

Arsenal-Norwich: 1/-3.5 branky

1.7.2020

Těžce zkoušení fanoušci Arsenalu zažili minulý týden konečně trochu radosti. Kanonýři vyhráli dva zápasy, po ligovém vítězství 2:0 v Southamptonu proklouzl do semifinále Anglického poháru, když vyhráli 2:1 na hřišti Sheffieldu United. Způsob, jakým Arsenal postoupil, musel přitom hráčům dodat sebevědomí. Poté, co inkasovali v 87. minutě vyrovnávací gól a hrozil jim další kolaps, dal v první minutě nastaveného času postupovou branku španělský záložník Ceballos. Teď se po čtyřech venkovních zápasech v řadě vrací kanonýři domů, a přestože se bude hrát před prázdnými tribunami, bude to pro ně jistě vítanou vzpruhou. Před pauzou doma vyhráli tři utkání v řadě a od Norwiche velké nebezpečí nehrozí. Kanárci jdou od porážky k porážce a jejich sestupový osud se zdá být zpečetěný. Po přestávce prohráli všechny tři ligové zápasy a ani v jednom z nich neskórovali (0:1, 0:3, 0:1), v neděli pak vypadli z FA Cupu s Manchesterem United po domácí prohře 1:2 v prodloužení Porážkami sžíraní hosté si tak pro další přijedou do Londýna, domácím přitom budou stačit k očekávanému vítězství i dvě branky.