1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 19.4. od 22:00 do 20.4.2024 09:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Genoa - Fiorentina: 2

18.09.2021 15:00,

Janov vstoupil do nového ročníku italské Serie A dvěma prohrami se silnými soupeři (Inter 0:4, Neapol 1:2). Nadějnou bitvu o body s Neapolí, kterou ztratil až v závěru, si janovský celek zcela vynahradil v minulém kole, kdy ještě v 59. minutě prohrával v Cagliari 0:2, ale třemi góly během dvaceti minut střetnutí otočil a získal premiérové body. Hvězdou zápasu byl střídající Alžířan Fares, který se trefil dvakrát, ale fanoušky Janova bezpochyby těší i to, že mezi střelce se zapsal Mattia Destro, který byl na konci léta na odchodu z klubu. Fiorentina má po třech kolech bodů šest a svůj dobrý, byť bezbodový, výkon z úvodního vystoupení v Římě potvrdila dvěma výhrami proti Turínu a Atalantě. Právě poslední tříbodový zisk v Bergamu byl poněkud překvapivý, ale Fiorentina zkrátka penaltový festival zvládla na výbornou (všechny tři branky padly ze značky pokutového kopu). Už třikrát se navíc trefil její loňský nejlepší střelec Dušan Vlahovič, který se chystá prodloužit smlouvu a letos od něj v dresu Fialek můžeme čekat velké věci. Pokud hosté zahrají jako doposud, mohou si tři body odvézt i tentokrát.