Čas
Kurzy
1.01
1000

Hr. Králové – Jablonec: remíza – 0

24.09.2023 15:00,
pic

V Hradci Králové se měnil po minulém kole trenér, v Jablonci může nastat stejná situace po tom aktuálním, pokud Severočeši nezvítězí.

Kouč Radoslav Látal je pod velkým tlakem, hosté jsou totiž ve FORTUNA:LIZE jediným týmem, který nedokázal od začátku soutěže ještě vyhrát. Velkou vinu na tom nese samozřejmě i trenér, který nedokázal poskládat mužstvo do ofenzivy. Šest vstřelených branek je žalostná bilance, bez gólů se nedá jednoduše vyhrávat. „Materiál“ dopředu má přitom kvalitní, hráči jako Chramosta, Drchal nebo Allegue v minulosti jasně prokázali, že umí branky střílet, šance dostávají často ale jiní. Obrana Jablonce inkasovala 13 branek, což na první pohled nevypadá úplně dobře, ale není to tak hrozné, tým totiž dokázal v pěti z osmi utkání bodovat (0-5-3) a je aktuálně remízovým králem soutěže.

Východočeši odvolali po víkendu kouče Jozefa Webera, novým trenérem „Votroků“ se stal hradecký patriot Václav Kotal, což dává smysl, vzhledem k tomu, že tým má potíže v obraně. Trenérský matador klade důraz na defenzivu, kterou po svých svěřencích důsledně vyžaduje. V domácím prostředí to ale nebude tak jednoduché, na novém stadiónu ženou skvělé návštěvy mužstvo vpřed a hráči zmíněnému tlaku občas podlehnou. Oproti minulým zápasům jde tušit o něco defenzivněji laděnou sestavu, udržet by se měl i tříobrancový systém, kouč Kotal totiž patří dlouhodobě k největším propagátorům zmíněného rozestavení v České republice.

💰 Na co vsadit:

Dělba bodů se nabízí, remízový král soutěže proti týmu, který se více zaměří na defenzivu. Ještě bezpečnější variantou by pak měl být smír v rámci „dvojité šance“, tedy o půli nebo na konci utkání.

👇Doporučení:

6/10