Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, z důvodu plánované technické odstávky na straně ČSOB nebudou v období od 25.9.22 00:00 do 06:00 hod dostupné online vklady. Ostatní platební metody jsou plně k dispozici.
Zavřít
Vážení klienti, z důvodu plánované technické odstávky na straně mBank nebudou v období od 25.9.22 02:00 do 10:00 hod dostupné online vklady. Ostatní platební metody jsou plně k dispozici.

Hr.Králové - Vítkovice: 1

23.09.2022 18:00,
pic

Hradec na prohru s Libercem 1:2pp odpověděl velmi rychle a z Karlových Varů si odvezl tři body za výhru 3:2. Bodově se dařilo Christophemu Lalancettovi (1+2), dva body dále zaznamenal Radek Smoleňák (1+1) a Nikita Scherbak (0+2). Mountfield celkově může těžit z toho, že kádr mu zůstal relativně celý pohromadě, jedinou velkou ztrátou byl Ahti Oksanen, jako náhrada přišel Oliver Okuliar, na první gól v extralize ovšem stále čeká. Tým Tomáše Martince ale není založen na individuální kvalitě pár hráčů, síly jsou rovnoměrně rozložené do všech formací a v tom je velká výhoda domácích. Na druhé straně budou stát rozjeté Vítkovice, po dvou zápasech mají stoprocentní bilanci za výhru s Litvínovem 3:2 a s Plzní 4:2. V obou případech se na výsledku výrazně podepsala americká stopa v podání Petera Muellera a Petera Kriegera. Ostravané s těmito novými hráči budou v útoku o dost nebezpečnější, navíc od začátku bude k dispozici i Dominik Lakatoš, který přišel do Vítkovic až v půlce předchozí sezony. Ridera bude pro Hradec hodně nepříjemným soupeřem, na druhou stranu Mountfield vyhrál tři z posledních čtyř vzájemných soubojů a bude mít domácí podporu, do tabulky by si mohli připsat další tři body.

Nenalezeny žádné položky!

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskuzi nejsou žádné příspěvky