1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 19.4. od 22:00 do 20.4.2024 09:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Inter Milano - Bologna: 1. poločas: 0

18.09.2021 18:00,

Když Bologna před startem ligového ročníku podlehla v pohárovém klání nováčkovi Serie B Ternaně 4:5, nevypadalo s týmem z hlavního města regionu Emilia-Romagna vůbec dobře. Jenže o tři ligová kola později jsou svěřenci Siniši Mihajloviće neporaženi (2 výhry, 1 remíza) a góly inkasovali pouze v prvním klání proti Salernitaně (3:2). Čistá konta proti Veroně, a hlavně z vystoupení na půdě ofenzivně silné Atalanty dávají tušit, že Inter nečeká zrovna jednoduchý úkol. Domácí si budou muset poradit s tuhým odporem hlavně v prvním poločase, protože v žádném ze tří zápasů Bologni v prvních 45 minutách ještě nepadl ani jeden gól. Obhájce titulu vstoupil do ligy solidně – dvě výhry v celkovém skóre 7:1 vypadaly skutečně působivě. Potom ale přišlo zaváhání na půdě Sampdorie (2:2) a středeční nešťastná prohra s Realem Madrid (0:1). Inter trochu platí za únavu hráčů po reprezentační pauze. Kouč Inzaghi tedy bude volit sestavu i s ohledem na další vložené kolo, které je na programu už příští týden, ale zatím to na žádné změny nevypadá. Pokud Inter nebude proměňovat šance jako proti Realu, může Bologna svou sbírku bezbrankových prvních poločasů snadno prodloužit.