Čas
Kurzy
1.01
1000

Minnesota Vikings – New York Jets: 1

04.12.2022 19:00
pic

Vikings se po drtivé porážce s Dallasem dokázali opět zvednout a v minulém týdnu si poradili s nevyzpytatelnými Patriots. Další skvělý zápas má za sebou QB Kirk Cousins, který prožívá pravděpodobně nejlepší sezónu ve své kariéře. Minnesotu však stále trápí běhová hra, která se ani po 12 týdnech stále nestabilizovala. Na druhé straně passová hra funguje stále na výbornou. Tým Kevina O’Connella disponuje velkým množstvím ofenzivních zbraní, kterým Cousins dokáže distribuovat balón po celý zápas. Jediný větší problém představuje passová obrana, kde se tým z Minnesoty pohybuje na posledním místě ve statistice povolených yardů vzduchem na zápas.

New York si prochází složitými chvilkami především v kabině. QB Zach Wilson se po nevydařeném zápase v 11. týdnu na tiskové konferenci nezachoval jako ideální role model, a tak byl nahrazen Mikem Whitem. Tento QB dokázal ligu ohromit již loni, kdy nastoupil do několika zápasů. Nyní má za sebou další výborný první zápas. Je však otázkou, zda dokáže svoji formu udržet, nebo se bude opakovat scénář z loňské sezóny a jeho výkony půjdou rapidně dolů.

Čeká nás souboj hvězdných receiverů na straně Minnesoty a jedné z nejlepších secondary na straně New Yorku. Vikings jsou v plné síle stále kvalitnějším týmem než Jets se náhradním quarterbackem, a tak by měli toto utkání bez větších problémů zvládnout.

Nenalezeny žádné položky!

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskuzi nejsou žádné příspěvky