Čas
Kurzy
1.01
1000

San Francisco 49ers – Miami Dolphins: Handicap 2 +4.5

04.12.2022 22:05
pic

San Francisco se v posledních týdnech stalo jedním z největších favoritů konference NFC. Zisk Christiana McCaffreyho byl velkým krokem kupředu, nicméně jeho produktivita od prvního zápasu v novém dresu nebyla nikterak oslnivá. Shanahanova offense má velké množství útočných zbraní, ale ještě si vše ideálně nesedlo. Frisco má však jednu obrovskou zbraň v podobě obrany. Defense 49ers se řadí mezi to nejlepší, co liga nabízí a dokonce už 4 zápasy v řade nepovolila soupeřům ani jeden bod ve druhých poločasech.

Dolphins ale budou mnohem větším oříškem pro obranu 49ers. Tua po příchodu hlavního trenéra Mike McDaniela neskutečně ožil a společně se svými WRs Hillem a Waddlem tvoří jeden z nejlepších útoků ligy. McDaniel skvěle využívá silných stránek svého quarterbacka a Tagovailoa si věří víc než kdy před tím. Během posledních 4 zápasů dokázali Dolphins svým soupeřům nasázet přes 30 bodů v každém zápase.

Souboj skvělé obrany 49ers proti velmi produktivnímu útoku Dolphins by měl nabídnout vyrovnanou podívanou. Niners jsou sice mírným favoritem, nicméně Miami nedá kůži zadarmo a na své konto jednoznačně přidá větší množství bodů než většina soupeřů San Francisca. Nepřekvapilo by mě, kdyby Dolphins dokázali urvat výhru na svou stranu. Pokud se tak nestane, věřím, že zápas neskončí větším než 3 bodovým rozdílem.

Nenalezeny žádné položky!
Nenalezeny žádné položky!

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskuzi nejsou žádné příspěvky