Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, ve úterý 21. září proběhne od 3:00 do 8:00 plánovaná odstávka našeho webu se sportovními sázkami. Během odstávky si sice žádné tikety nevsadíte, ale můžete to roztočit v našem online casinu, které stále běží. Díky za pochopení a hodně štěstí ve hře.

Star Dance 2021 – vítěz Cina J.

26.4.2021
pic

Nadcházející ročník populární taneční soutěže StarDance zná své obsazení v kategorii celebrit, tanečníci a tanečnice budou k jednotlivým osobnostem teprve přiřazeny. Okruh favoritů na celkové prvenství je letos poměrně úzký, vítězem se podle bookmakerů stane každopádně muž. Soutěž má dva velké favority, prvním z nich je Jan Cina, herec, který má ale velké zkušenosti jak se zpěvem (Tvoje tvář má známý hlas), tak tancem, druhým pak bude bývalý profesionální krasobruslař Tomáš Verner. Oba mají kromě jasných pohybových vloh velkou fanouškovskou základnu mezi opačným pohlavím, v případě Jana Ciny pak lze očekávat i sympatizanty stejného pohlaví, což je dílčí výhoda. Naopak do skupiny outsiderů patří vyšší váhové kategorie a starší ročníky. Pavel Trávníček je sice idolem dívčích srdcí už 50 let, ale nejlepší tanec svého života předvedl s Helenou Růžičkovou v Popelce. Romská hvězda Zdeněk Godla má určitě cit pro pohyb a rytmus, nicméně zářit bude v živočišných tancích, v těch ostatních bude mít co dělat, aby vše udýchal. Stejně jako Godla by do soutěže měla přinést zábavné aspekty Simona Babčáková, která je neuvěřitelný dříč, podobně jako tenistka Andrea Sestini Hlaváčková. Pro půvabnou sportovkyni bude ale složité odložit drilované návyky pohybu ze sportovních klání, což může být jistým limitem. Celkem záhadou je povoláním farářka Martina Viktorie Kopecká, jejíž osud je v rukách božích. Hodně nahoře by mohl skončit frontman skupiny MIRAI, Mirai Navrátil, který nemá o fanynky nouze, stejně jako seriálová hvězdička Marika Šoposká. Trochu v „bezvětří“ se pohybuje Tereza Černochová, která určitě umí hudbu a tanec propojit, nicméně v jejím podání se nic velkého neočekává. Rozhodovat se tak bude mezi dvojicí Cina – Verner, oba hodní a skromní kluci jsou přesnou cílovkou pro televizní diváky, nicméně s Janem Cinou bude o trochu více legrace, a tak sympatie převáží na jeho stranu. Kurz na jeho vítězství pak bude klesat.

Vítěz sázka na vítěze závodu (soutěže) Vítěz datum
Jan Cina 27134 2021
Přečíst analýzu Star Dance 2021 – vítěz Cina J.
Star Dance 2021 – vítěz Cina J.

Nadcházející ročník populární taneční soutěže StarDance zná své obsazení v kategorii celebrit, tanečníci a tanečnice budou k jednotlivým osobnostem teprve přiřazeny. Okruh favoritů na celkové...

2.55 16.10. 20:00
🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskuzi nejsou žádné příspěvky