1.01
1000

Torino – Genoa: Oba týmy dají gól ANO

22.10.2021 18:30,

Zase ten gól v posledních minutách, říkali si fanoušci Turína. Jejich celek totiž inkasoval na půdě Neapole deset minut před koncem a podruhé v řadě prohrál se silným soupeřem 0:1. Podobně jako proti Juventusu měli turínští celou řadu šancí, které ovšem nedokázali využít. V závěrečné čtvrthodince přišli o body už počtvrté v řadě a jestli nechtějí zase bojovat o záchranu, musí na tom něco změnit. Na druhou stranu je patrné, že zlepšení pod koučem Juričem skutečně nastalo a Turín má naději. Tu dokládají třeba i pouhé čtyři inkasované branky na domácí půdě ve čtyřech zápasech, přičemž vloni tady domácí dostali v průměru dvě na utkání! Proti Janovu se jim ale velmi daří – porazili ho tady ve třech z minulých pěti ligových klání a ve čtyřech z nich nedostali ani jeden gól. Hosté naproti tomu svůj debut pod novými americkými vlastníky úplně nezvládli, byť vyrovnávací branka proti Sassuolu z 90. minuty naznačila silné odhodlání. Předtím se ještě trefil Mattia Destro, který zaznamenal letos už svůj pátý gól a na jeho síly budou hosté spoléhat i tentokrát. V zajímavém souboji se proti němu představí Andrea Belotti, který usiluje o jubilejní stou ligovou trefu. A je dost pravděpodobné, že se trefí oba.