1.01
1000

Ulsan-Busan: 1

23.5.2020

Ulsan Hyundai ztratil loni korejský titul v závěrečném kole, na začátku nového sezony ho to ale nijak nepoznamenalo. Po dvou kolech je se stoprocentním ziskem na čele tabulky - Sangju doma přejel 4:0 a na hřišti Suwonu vyhrál 3:2, když vítězný gól dal v 90. minutě Junior Negao. Právě brazilský útočník je hybnou silou ofenzívy Ulsanu, v každém zápase se trefil dvakrát a navíc stihne spoluhráčům chystat šance. Busan by domácí o první místo připravit neměl. Hosté na rozdíl od domnácích ještě nebodovali (0:0, 1:2), před týdnem v domácím duelu proti mistrovskému Jeonbuku přišli aspoň o bod v 95. minutě, což psychice hráčů nepřidá. Je jasné, že nováčka čeká hlavně boj o záchranu a lídr bude nad jeho síly. Vítězství favorita by mohlo být i výraznější.