Čas
Kurzy
1.01
1000

skola

Slovník sázkaře

Podívej se na náš Slovník sázkaře, ve kterém ti představíme nejčastější druhy sázek a našich produktů! Chybí ti zde vysvětlení nějakého termínu, který ti vrtá hlavou? Napiš nám ho do komentářů níže a my jej nejen pro tebe, ale i pro ostatní doplníme! Přehled sázkaře budeme postupně upravovat!solo  – Toť sázka, kdy máš na tiketu jediný zápas, kterému fakt věříš.

soloako  – Nejsi troškař a na tiketu máš aspoň dva zápasy…vyhráváš, když vyjdou všechny.

akokombi  – Zápasy máš minimálně ve dvou a maximálně ve 13 skupinách. Výhra se ti počítá podle toho, kolik skupin kompletně trefíš. Výhru bereš i  když ti některé zápasy třeba utečou, pokud máš aspoň jednu skupinu kompletně „zelenou“. A víš dobře, že skupina T (tutovky) musí vyjít vždy, jinak je tiket proherní.

Lze vybírat ze tří variant:
1. Celý tiket za zvolenou částku – celkový vklad se rovnoměrně rozloží mezi všechny kombinace.
2. Vklad na jednotlivé skupiny – např. 2/4 má při 4 skupinách 6 kombinací (AB, AC, AD, BC, BD, CD). Při celkovém vkladu 100 Kč na 2 ze 4 je vklad na 1 kombinaci 16,67 Kč.
3. Vklad na kombinaci – např. 3/4 má při 4 skupinách 4 kombinace (ABC, ABD, ACD, BCD). Při vkladu 100 Kč na kombinace 3 ze 4 je celkový vklad na tyto kombinace 400 Kč.

U variant 2 a 3 je nutné brát v potaz, že celkový vklad je roven součtu vkladů na jednotlivé skupiny/kombinace.

kombi

Příklad výpočtu výhry u MAXIKOMBI:
Máte vsazeny 3 zápasy rozdělené do tří skupin A, B a C. Váš vklad je 10 Kč na každou kombinaci (celkem 70 Kč). Pokud správně natipujete všechny 3 sázkové příležitosti, pak je výhra vypočítána následovně (písmeny A, B a C je vyjádřen celkový kurz dané skupiny):
A*10 + B*10 + C*10 + A*B*10 + A*C*10 + B*C*10 + A*B*C*10.

V případě, že správně natipujete pouze 2 sázkové příležitosti, např. skupiny A a C, je výhra vypočítána jako A*10 + C*10 + A*C*10.

"Tutovky" v MAXIKOMBI
Skupina "T" (tzv. tutovky) obsahuje takové sázkové příležitosti, u nichž je sázející přesvědčen o jejich uhodnutí. Tato skupina se automaticky přiřazuje ke všem vsazeným kombinacím. V případě chybného tipu na kteroukoliv sázkovou příležitost z "tutovek" je celý tiket prohraný.falc  – Máš zápasy ve skupinách (minimálně 2, maximálně 7). Když ti nevyjde skupina A, automaticky prohráváš. Když ano, polovina výhry z této skupiny jde tobě do kapsy, druhá polovina jako sázka pro skupinu B… a tak pořád dál až do skupiny G! To je šance, jak můžeš hrát za víc peněz, než kolik ve skutečnosti máš!

falc

Příklad: Máte uzavřený třístupňový FALC tiket a váš vklad je 100 Kč.

V případě chybného tipu u prvního stupně (kurz 8,4) je celý tiket prohraný. V případě správných tipů je polovina z částky 840 Kč (8,4*100), tedy 420 Kč, určena k výplatě a druhá polovina vstupuje jako vklad na druhý stupeň (kurz 5,2).

V případě chybného tipu u druhého stupně je vyplaceno 420 Kč a sázka končí. Jestliže ovšem správně natipujete i sázkové příležitosti ve druhém stupni, pak je polovina z částky 2184 Kč (5,2*420), tedy 1092 Kč určena k výplatě a druhá polovina vstupuje jako vklad na třetí stupeň (kurz 4).

V případě chybného tipu u třetího stupně je vyplaceno 1512 Kč (420 + 1092) a sázka končí. Pokud správně natipujete i sázkové příležitosti ve třetím stupni, je k výplatě určena i částka 4368 Kč (4*1092).

Celková výhra při uhodnutí všech sázkových příležitostí tak bude 5880 Kč (420 + 1092 + 4368).favorit  – Kurzové zvýhodnění u desítek až stovek zápasů denně? Možnost získat výhry až o desítky procent vyšší než při použití normálních kurzů? A to všechno bez toho, abys musel platit byť o desetník navíc? To je FAVORIT PLUS, nová verze oblíbeného Favorita dne!malá domu  – Sestavil jsi perfektní tiket s kurzem více než 100? A utekl ti jediný zápas? Nevadí, při sázce MALÁ DOMŮ ti vyplatíme pětitinásobek sázky!


Podmínky uzavření sázky:
- před uložením tiketu vybrat typ sázky „MALÁ DOMŮ“
- minimální celkový kurz tiketu 100:1
- maximální kurz na jednu sázkovou příležitost 2,5:1
- tiket nesmí obsahovat dalšízvýhodněný kurz (Favorit+;…)


Podmínky výplaty výhry:

1. Při uhodnutí všech zápasů na tiketu vyhráváte jako na běžnou AKO sázku.
2. Při neuhodnutí právě jednoho zápasu vyhráváte pětinásobek vašeho vkladu na sázku MALÁ DOMŮ..
3. Pokud je některá sázková příležitost na tiketu vyhodnocena v kurzu 1 (zápas se nehrál, byl přerušen apod.) a součin všech zbylých kurzů na tiketu je nižší než 100:1, tato sázka už nesplňuje podmínky "MALÁ DOMŮ" a je považována za běžnou AKO sázku. Pokud je součin kurzů s příležitostí vyhodnocenou kurzem 1 stále nejméně 100:1 je sázka MALÁ DOMŮ i nadále platná.

Příklad: Máte vsazený tiket jako „MALOU DOMŮ“ s 8 sázkovými příležitostmi, celkovým kurzem 246,3 a vkladem 200 Kč. Pokud správně natipujete všechny sázkové příležitosti, bude vaše výhra činit 49260 Kč. V případě, že na vašem tiketu bude jedna chyba, výhra bude činit 1000 Kč.expert  – Ukaž, že rozumíš tomu našemu českému fotbalu… dej na svůj tiket zápasy z nabídky EXPERTa a při splnění počtu zápasů si prostě přidej vyšší výhry… o 11 %, o 22 % nebo o senzačních 33 %!

expert

 kanad  – Sázka ve které určuješ, zda hráč zaznamená nebo nezaznamená kanadský bod (přihrávka/gól). Jen pozor: z jednoho týmu lze dát na tiket jen jednoho hráče!

kanadske_body
loterie  – To jsou prostě čísla… sázíš na to, které číslo bude vylosováno. Máme několik her, které najdeš (zatím) pouze na pobočkách. A pozor – loterie jde dát i do maxikombíku!

terno  – TERNO dne je obvykle výběr dvou střetnutí, které mají oproti běžné nabídce zvýšené kursy na všechny základní tipy 1,0,2. Terno lze zařadit do SOLO, AKO i MAXIKOMBI sázek.

duel  – Sázka na týmy, které nehrají spolu, ale v rámci jednoho dne každý s jiným soupeřem. Rozstřílí své soky více Real Madrid nebo Barcelona. O vítězi rozhodnou počty branek (nebo bodů).

megatrefa  – Parádní záležitost. Soutěž zadarmo o minimálně statisícový jackpot. Stačí jen natipovat šest přesných výsledků na webovkách nebo pobočce. A pak být ten, který to všechno trefí!

cash  – To je možnost, jak brát výhru i v případě, že nejsou všechny zápasy rozhodnuté. Jde to na livku i na předzápasových sázkách…podmínkou je, aby na tiketu byl alespoň jeden zápas  vyhodnocen jako výherní.

cash  – Ve fotbale je sázka na výsledek prvního poločasu nebo celého zápasu (v základní hrací době). V hokeji je to sázka na výsledek první třetiny nebo celého zápasu (opět v základní hrací době). Tvoje sázka je vítězná, pokud daným výsledkem (výhra domácích, remíza nebo výhra hostů) skončí alespoň jeden parametr sázky.

Příklad fotbal:

Zápas Sparta-Slavia, dvojitá šance 1-1

Při výsledku 2:1 (0:0) je sázka výherní (domácí vyhráli celý zápas).

Při výsledku 1:3 (1:0) je sázka výherní (domácí vyhráli první poločas.)

Při výsledku 1:1 (0:0) je sázka nevýherní (domácí nevyhráli ani první poločas, ani zápas).

Příklad hokej

Zápas Česká republika-Švédsko, dvojitá šance 0-0

Pří výsledku 3:3 (0:2, 2:0, 1:1) je sázka výherní (zápas skončil remízou).

Při výsledku 3:5 (0:0, 2:3, 1:2) je sázka výherní (remízou skončila první třetina).

Při výsledku 4:3 (4:3, 0:0, 0:0) je sázka nevýherní (remízou neskončil ani zápas ani první třetina).

cash   To je sázka na přesný výsledek se třemi možnostmi, což značí vyšší šance na výhru! Tvoje sázka je výherní, pokud zápas v základní hrací době skončí jedním ze tří výsledků.

terno   To je sázka na to, že rozhodčí pošle některého hráče předčasně do sprch.


stream  – To jsou sportovní přenosy na naší FORTUNA TV, které můžete sledovat v rámci LIVE sázek..

  - Jedná se o sázkovoupříležitost v rámci přesných výsledků na fotbalová utkání, obsahujevšechny výsledky, které nejsou v kurzové nabídce vypsány, obvykle tudížzahrnuje remízu nebo vítězství jednoho či druhého týmu výrazným poměrem (u livenapř. 3:0, 0:3, 1:3, 4:4, 10:1 atd…)