1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, z důvodu plánované technické odstávky na straně ČSOB nebudou v období od 25.9.22 00:00 do 06:00 hod dostupné online vklady. Ostatní platební metody jsou plně k dispozici.
Zavřít
Vážení klienti, z důvodu plánované technické odstávky na straně mBank nebudou v období od 25.9.22 02:00 do 10:00 hod dostupné online vklady. Ostatní platební metody jsou plně k dispozici.

Hráči Bayernu Mnichov slaví titul

Bundesliga

Nejvyšší německá fotbalová soutěž Bundesliga byla založena v roce 1962 v Dortmundu. Dávno předtím už ale kluby hrály poháry a německé ligové soutěže, které v Německu fungovaly už od roku 1903. V Bundeslize působí celkem 18 týmů, z nichž první čtyři postupují do skupinové fáze Ligy mistrů, pátý celek do skupinové fáze Evropské ligy a mužstvo na šestém místě do kvalifikace do Evropské konferenční ligy. Z opačného konce tabulky pak poslední dvě mužstva sestupují do 2. Bundesligy a tým na šestnáctém místě hraje baráž o udržení.

Suverénním králem Bundesligy je Bayern Mnichov. Bavorský celek má na svém kontě již 32 mistrovských titulů a německé lize dominuje natolik, že vyhrál již desetkrát za sebou! V minulé sezoně se mu tak podařilo díky zisku 77 bodů a skóre 97:37. Na druhém místě byla Borussia Dortmund, která získala o osm bodů méně. Třetí skončil Leverkusen, na čtvrtém místě bylo Lipsko. Tyto celky si tak v příštím ročníku zahrají UEFA Champions League a doplní je ještě Eintracht Frankfurt, a to díky vítězství v Evropské lize.

Naopak nejvyšší německou soutěž opustila Arminia Bielefeld a Greuther Fürth, berlínská Hertha zachránila svou účast v baráži. Po překvapivém sestupu před rokem se do nejvyšší ligy vrací Schalke 04, stejně tak Werder Brémy.

Německá liga přišla v létě o své dvě největší hvězdy. Nejlepší střelec Robert Lewandowski, který je dokonce druhý v historické tabulce kanonýrů celé soutěže, odchází do Barcelony, norská hvězda Erling Haaland pak přestoupila do Manchesteru City.

Jednoho z tří nejlepších střelců si ale Bundesliga udržela. Řeč je o českém reprezentačním útočníkovi Patriku Schickovi, který dal v minulé sezoně za Leverkusen úctyhodných 24 branek. V ročníku 2022/2023 se může těšit na spolupráci s Adamem Hložkem, jenž přišel ze Sparty. V nejvyšší německé soutěži působí i další řada českých hráčů. Vladimír Darida zachraňoval účast v soutěži s Herthou, Tomáš Koubek chytá za Augsburg, Pavel Kadeřábek hraje již několik sezon za Hoffenheim. Jiří Pavlenka je brankářem Werderu Brémy a Alex Král novou posilou Schalke 04.

I proto je německá nejvyšší soutěž v České republice velice sledovaná. A sázená! Vsaď si i ty u Fortuny.

Kromě hvězd německé nejvyšší soutěže můžeš u nás sledovat také anglickou Premier League, italskou serii A či francouzskou Ligue 1.

Zajímá tě německý fotbal? Bav se s Fortunou a vsaď si!

Typy sázek
Vše Zápas Favorit PLUS: zápas Zápas bez remízy Počet branek Počet branek týmu Oba týmy dají gól Handicap Dvojitá šance 1.poločas 1.poločas bez remízy 1.poločas počet branek 1.poločas: oba týmy dají gól Zápas/1.tým počet branek Zápas/2.tým počet branek Handicap. 1.poločas handicap Přesný výsledek Oba týmy dají 2 a více branek Gól v obou poločasech Bude prohrávat ale neprohraje 1.branka 2.poločas: 1.branka Zápas/1.poločas počet branek 1.tým 1.poločas přesně branek 2.tým 1.poločas přesně branek 1.branka-minuta 1.tým 1.branka-minuta 2.tým 1.branka-minuta 1.tým 2.poločas přesně branek 2.tým 2.poločas přesně branek 1.poločas/2.poločas 1.poločas počet branek/2.poločas počet branek 2.poločas 2.poločas bez remízy Nastane skóre Nenastane skóre Padne branka-minuta Nepadne branka-minuta Last Minute gól (85:00 a později) 0-15 minuta zápasu 0-30 minuta zápasu 0-60 minuta zápasu 0-75 minuta zápasu Oba dají gól v obou poločasech Oba týmy dají gól ve stejném poločase 1.tým dá gól v 1.poločase 2.tým dá gól v 1.poločase 1.tým dá gól v 2.poločase 2.tým dá gól v 2.poločase 2.poločas počet branek 2.poločas handicap 2.poločas: oba týmy dají gól Poločas/zápas Zápas/počet branek 1.poločas: výsledek/počet branek 2.poločas: výsledek/počet branek Zápas/oba týmy dají gól 1.poločas/2.poločas Oba týmy dají gól 1.poločas: 1.branka Jeden z týmů vyhraje zápas Dá gól v obou poločasech Vyhraje alespoň jeden poločas Vyhraje oba poločasy Poločas s nejvyšším počtem branek Přesně branek Oba týmy vstřelí branku/počet branek Rozmezi gólů 1.poločas přesný výsledek 2.poločas přesný výsledek Čisté konto Vyhraje zápas 1.branka/zápas Oba týmy dají gól nebo více gólů než Zápas/počet gólů v zápase 2-3 Zápas/počet gólů v zápase 2-4 Zápas/počet gólů v zápase 2-5 Zápas/počet gólů v zápase 2-6 Zápas/počet gólů v zápase 3-5 Zápas/počet gólů v zápase 3-6 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 2-3 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 2-4 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 2-5 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 2-6 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 3-5 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 3-6 1.poločas/zápas 1.poločas: výsledek/oba týmy dají gól Dvojtip/počet branek Dvojtip/oba týmy dají gól Dvojtip (zápas)/oba týmy dají gól v 1.poločase Dvojtip (zápas)/oba týmy dají gól v 2.poločase 1.poločas: dvojtip/oba týmy dají gól 2.poločas: dvojtip/oba týmy dají gól Kdy padne první branka v zápase 1.poločas: součet branek 2.poločas: součet branek Součet branek Poslední branka Multiskóre Který tým dá branku 1.poločas/zápas a počet branek 1.poločas/zápas a počet branek v 1.poločase