1.01
1000

Hráči AS Řím slavící vítězství ve finále Konferenční ligy

Evropská konferenční liga

Evropská konferenční liga je na elitní fotbalové scéně nejnovější klubovou soutěží, sezona 2022/23 totiž bude teprve druhá v historii. Jedná se o třetí soutěž v pořadí po Lize mistrů a Evropské lize, která umožňuje více týmům bojovat v těch nejzajímavějších zápasech evropských pohárů

V zatím jediné sezoně se finále hrálo v albánské Tiraně mezi AS Řím a Feyenoordem Rotterdam. Italský celek pod vedením kouče Josého Mourinha vyhrál 1:0, hrdinou se stal Nicolo Zaniolo, který rozhodl po půlhodině hry. Daleko se dostala také pražská Slavia, skvělý zástupce FORTUNA:LIGY, která v prvním vyřazovacím kole vyřadila Fenerbahce a v osmifinále poté LASK Linz. Stopku ji až ve čtvrtfinále vystavil právě pozdější finalista Feyenoord.

Sešívaní se kvalifikovali také do tohoto ročníku. V předkolech si postupně poradili s gibraltarským St. Joseph´s, řeckým Panathinaikosem a polským Rakówem. Do skupinové fáze jí los přisoudil CFR Kluž z Rumunska, Sivasspor z Turecka a Ballkani z Kosova. Druhým účastníkem je Slovácko, které si účast vybojovalo vítězstvím v play off nad AIK Stockholm. Skupinu má poměrně atraktivní - soupeři jsou německý Kolín, francouzské Nice a srbský Partizan

Finálový zápas aktuální sezony bude velkou událostí pro české fanoušky. Odehraje se totiž 7. června 2023 v pražské Fortuna Areně. Kdo se do něj podívá? Sázej na zápasy Konferenční ligy!

Typy sázek
Vše Zápas Favorit PLUS: zápas Zápas bez remízy Počet branek Počet branek týmu Oba týmy dají gól Handicap Dvojitá šance 1.poločas 1.poločas bez remízy 1.poločas počet branek 1.poločas: oba týmy dají gól Zápas/1.tým počet branek Zápas/2.tým počet branek Handicap. 1.poločas handicap Přesný výsledek Oba týmy dají 2 a více branek Gól v obou poločasech Bude prohrávat ale neprohraje 1.branka 2.poločas: 1.branka Zápas/1.poločas počet branek 1.tým 1.poločas přesně branek 2.tým 1.poločas přesně branek 1.branka-minuta 1.tým 1.branka-minuta 2.tým 1.branka-minuta 1.tým 2.poločas přesně branek 2.tým 2.poločas přesně branek 1.poločas/2.poločas 1.poločas počet branek/2.poločas počet branek 2.poločas 2.poločas bez remízy Nastane skóre Nenastane skóre Padne branka-minuta Nepadne branka-minuta Last Minute gól (85:00 a později) 0-15 minuta zápasu 0-30 minuta zápasu 0-60 minuta zápasu 0-75 minuta zápasu Oba dají gól v obou poločasech Oba týmy dají gól ve stejném poločase 1.tým dá gól v 1.poločase 2.tým dá gól v 1.poločase 1.tým dá gól v 2.poločase 2.tým dá gól v 2.poločase 2.poločas počet branek 2.poločas handicap 2.poločas: oba týmy dají gól Poločas/zápas Zápas/počet branek 1.poločas: výsledek/počet branek 2.poločas: výsledek/počet branek Zápas/oba týmy dají gól 1.poločas/2.poločas Oba týmy dají gól 1.poločas: 1.branka Jeden z týmů vyhraje zápas Dá gól v obou poločasech Vyhraje alespoň jeden poločas Vyhraje oba poločasy Poločas s nejvyšším počtem branek Přesně branek Oba týmy vstřelí branku/počet branek Rozmezi gólů 1.poločas přesný výsledek 2.poločas přesný výsledek Čisté konto Vyhraje zápas 1.branka/zápas Oba týmy dají gól nebo více gólů než Zápas/počet gólů v zápase 2-3 Zápas/počet gólů v zápase 2-4 Zápas/počet gólů v zápase 2-5 Zápas/počet gólů v zápase 2-6 Zápas/počet gólů v zápase 3-5 Zápas/počet gólů v zápase 3-6 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 2-3 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 2-4 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 2-5 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 2-6 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 3-5 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 3-6 1.poločas/zápas 1.poločas: výsledek/oba týmy dají gól Dvojtip/počet branek Dvojtip/oba týmy dají gól Dvojtip (zápas)/oba týmy dají gól v 1.poločase Dvojtip (zápas)/oba týmy dají gól v 2.poločase 1.poločas: dvojtip/oba týmy dají gól 2.poločas: dvojtip/oba týmy dají gól Kdy padne první branka v zápase 1.poločas: součet branek 2.poločas: součet branek Součet branek Poslední branka Multiskóre Který tým dá branku 1.poločas/zápas a počet branek 1.poločas/zápas a počet branek v 1.poločase