1.01
1000

Vedení o dva sety a výhru máš v kapse! Vsaď si na grandslamový tenis

Také si tak moc užíváš vypjaté tenisové duely, které se hrají na tři vítězné sety? Dlouhé výměny, veliké drama přímo na kurtu, rozhodující set za stavu 2:2 a třeba velký obrat jednoho z hráčů?

Přesně takovou podívanou si můžeš během zápasů vychutnat ještě víc! Bez ohledu na to, jak tvůj oblíbenec v mači dopadne, se můžeš radovat ze získané částky už v jeho průběhu. Pokud se totiž tenista, na kterého si vsadíš, že zvítězí, dostane v utkání do trháku 2:0 na sety, výhra je jen a jen tvoje! A to i bez ohledu na to, jak souboj nakonec dopadne. Paráda, že?

Jak na to, říkáš si?

Během grandslamových utkání nalezneš v naší kurzové nabídce jedinečnou možnost, kterou si vybereš: Vyhraje zápas nebo povede 2:0 na sety! Denním limitem pro takový druh sázkové příležitosti je částka 10 000 korun.

Je to velmi jednoduché a extrémně výhodné! Kurzy na vítězství tenisty i jeho vedení o dva sety vypisujeme se stejnou hodnotou. Pro tebe to tedy znamená jediné – stačí, aby vyšla jedna z variant, a máš vyhráno!

Na kurtech se bojuje po celou dobu o každičkou výměnu, sadu i set, až do rozhodujícího míčku. Ty však můžeš mít jistotu už v průběhu grandslamového souboje, že si můžeš rozmyslet, jak s vyhranou částkou naložíš!