1.01
1000

Vedení o dva sety, drtivý nástup do utkání = výhra v kapse! Vsaď si na Wimbledon

Přijmi pozvání a vrať se s námi do minulosti! V roce 2007 se do mužského čtvrtfinále Wimbledonu probojovali Richard Gasquet a Andy Roddick. První jmenovaný v utkání prohrával už 0:2 na sety, pak ale předvedl comeback jako z jiné dimenze a díky setům 7:6, 7:6 a 8:6 duel otočil!

Proč příběh připomínáme? Historie se může opakovat a z úspěšné sázky se nyní budeš moct radovat už v průběhu mače. Pokud se tenista, na kterého si vsadíš, že zvítězí v duelu na tři vítězné sety, dostane do trháku 2:0 na sety, výhra je tvoje! Bez ohledu na to, jak souboj nakonec dopadne. Ty si už si jen s čistou hlavou vychutnáš zbytek mače!

V kurzové nabídce si stačí vybrat možnost: Vyhraje zápas nebo povede 2:0 na sety!

S Wimbledonem přichází ještě jeden speciál!

Výhru si s předstihem užiješ i v případě, že v utkání hraném na dva sety vsadíš na vítězství tenistky, a ta první set zápasu ovládne v poměru 6:0 nebo 6:1! Také v tomto případě získáš částku, jakou by sis připsal za výhru hráčky v celém mači!

V kurzové nabídce si můžeš takto vsadit díky možnosti: Vyhraje zápas nebo vyhraje první set 6:0/6:1!