X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Získej podíl z banku 200 000 Kč!

Získej podíl z banku 200 000 Kč!

Od pondělí 5. června do neděle 18. června 2017 můžete hrát o bank v hodnotě 200 000 Kč! Všem vítězům garantujeme minimální podíl na banku ve výši 100 Kč! Stačí si každý den v době konání soutěže vsadit libovolný předzápasový tiket alespoň za 50 Kč a podíl z banku je Váš! Do soutěže se přidáte jednoduše tím, že v první den soutěže, tj. 5. června, vsadíte libovolný výše uvedený tiket.

Chtěli jste statistiky v mobilu? Máte je mít!

Chtěli jste statistiky v mobilu? Máte je mít!

Sázení v aplikaci je pohodlné, ale něco tomu chybělo. Jedním z nejčastějších přání, které jsme od vás slýchali, byly statistiky. A protože přání se mají plnit, nyní už nemusíte hledat nikde jinde. Unikátní předzápasové statistiky jsou vám nově v naší mobilní aplikaci k dispozici.

Střelec v prodloužení i nájezdech

Střelec v prodloužení i nájezdech

Pouze u Fortuny vyhodnocujeme počet gólů v hokeji do rozhodnutí zápasu (včetně prodloužení a rozhodujícího samostatného nájezdu). Podle stejného pravidla vyhodnocujeme i střelce branek! Vámi zvolený hráč nebo tým, má tak na dosažení očekávaného počtu gólů více času.

Nová aplikace ještě lepší!

Nová aplikace ještě lepší!

Relativně nedávno Fortuna jako první v ČR představila mobilní funkce jako TouchID (přihlášení pomocí otisku prstů), 3D Touch, push notifikace vyhodnocení Vašich tiketů nebo podpora smart hodinek a další. Náš vývoj nezahálí, a proto nyní přinášíme další porci novinek pro mobilní aplikace ke stažení. Nové funkce jsou k dispozici pro Android i Apple iOS.

E-shop

Přiveďte kámoše a získejte odměnu až 500 Kč!

Vyplňte e-maily svých kamarádů a odešlete jim pozvánku do hry. Za každého zaregistrovaného kamaráda můžete obdržet až 500 Kč. Výše bonusu se odvíjí od sázkařské aktivity přivedených kamarádů.

Přiveď kámoše

  • (1) Přihlaš se
  • (2) Napiš e-mail kámoše
  • (3) Získej odměnu