X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

300 Kč zdarma na MS v hokeji!

300 Kč zdarma na MS v hokeji!

Získej až 300 Kč zdarma na sázky na MS v hokeji! Soutěž jsme pojali jako hokejový zápas a rozdělili ji do tří třetin, každou třetinu tak hraješ o 100 Kč. Prostě: vsaď si během třetiny vždy sedm tiketů a po jejím skončení inkasuješ 100 Kč na svůj účet. Navíc za každý takový vsazený tiket dostaneš 5 freespinů do Vegas! A pozor, takových tiketů můžeš mít za třetinu až dvacet, je tedy možné získat až 100 freespinů za každou třetinu. Tikety mohou být vsazeny na jakýkoliv sport a může se jednat o předzápasové i LIVE sázky, vsazené jak na pobočce (na členskou kartu) tak online (mobil, PC, tablet). Do soutěže se započítávají AKO tikety, vsazené min. za 100 Kč (bez manipulačního poplatku), v kurzu 3 a více. Sedm tiketů můžeš vsadit v jakémkoliv okamžiku trvání třetiny.

Nabídková soutěž

Nabídková soutěž

Nabídková soutěž představuje jednu z možností,jak využít vaše Věrnostní body získané za Vaši sázkařskou aktivitu.Nastřádané Věrnostní body můžete využít v aukci o vybrané sportovní předměty.

Střelec v prodloužení i nájezdech

Střelec v prodloužení i nájezdech

Pouze u Fortuny vyhodnocujeme počet gólů v hokeji do rozhodnutí zápasu (včetně prodloužení a rozhodujícího samostatného nájezdu). Podle stejného pravidla vyhodnocujeme i střelce branek! Vámi zvolený hráč nebo tým, má tak na dosažení očekávaného počtu gólů více času.

Nová aplikace ještě lepší!

Nová aplikace ještě lepší!

Relativně nedávno Fortuna jako první v ČR představila mobilní funkce jako TouchID (přihlášení pomocí otisku prstů), 3D Touch, push notifikace vyhodnocení Vašich tiketů nebo podpora smart hodinek a další. Náš vývoj nezahálí, a proto nyní přinášíme další porci novinek pro mobilní aplikace ke stažení. Nové funkce jsou k dispozici pro Android i Apple iOS.

E-shop

Přiveďte kámoše a získejte odměnu až 500 Kč!

Vyplňte e-maily svých kamarádů a odešlete jim pozvánku do hry. Za každého zaregistrovaného kamaráda můžete obdržet až 500 Kč. Výše bonusu se odvíjí od sázkařské aktivity přivedených kamarádů.

Přiveď kámoše

  • (1) Přihlaš se
  • (2) Napiš e-mail kámoše
  • (3) Získej odměnu