X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Milionová výzva!

Milionová výzva!

Dokážete přijmout naši výzvu a poprat se o milionový bank? Tentokrát jsme si pro Vás připravili pořádnou výzvu, ve které se na přelomu listopadu a prosince můžete s ostatními poprat o další 1 000 000 Kč, který jsme vložili do banku. Soutěž začíná už v pondělí 21. listopadu a skončí v neděli 4. prosince. Vítězové si pak rozdělí celý 1 milion Kč! Všem vítězům navíc garantujeme minimální podíl na banku ve výši 300 Kč!

Nabídková soutěž

Nabídková soutěž

Nabídková soutěž představuje jednu z možností,jak využít vaše Věrnostní body získané za Vaši sázkařskou aktivitu.Nastřádané Věrnostní body můžete využít v aukci o vybrané sportovní předměty.

Půllitr Sparta

Poslední nabídka: 14001 Bodů

Ukončena: 5.12.2016 02:30

Nová aplikace ještě lepší!

Nová aplikace ještě lepší!

Relativně nedávno Fortuna jako první v ČR představila mobilní funkce jako TouchID (přihlášení pomocí otisku prstů), 3D Touch, push notifikace vyhodnocení Vašich tiketů nebo podpora smart hodinek a další. Náš vývoj nezahálí, a proto nyní přinášíme další porci novinek pro mobilní aplikace ke stažení. Nové funkce jsou k dispozici pro Android i Apple iOS.

Střelec v prodloužení i nájezdech

Střelec v prodloužení i nájezdech

Pouze u Fortuny vyhodnocujeme počet gólů v hokeji do rozhodnutí zápasu (včetně prodloužení a rozhodujícího samostatného nájezdu). Podle stejného pravidla vyhodnocujeme i střelce branek! Vámi zvolený hráč nebo tým, má tak na dosažení očekávaného počtu gólů více času.

E-shop

Přiveďte kámoše a získejte odměnu až 500 Kč!

Vyplňte e-maily svých kamarádů a odešlete jim pozvánku do hry. Za každého zaregistrovaného kamaráda můžete obdržet až 500 Kč. Výše bonusu se odvíjí od sázkařské aktivity přivedených kamarádů.

Přiveď kámoše

  • (1) Přihlaš se
  • (2) Napiš e-mail kámoše
  • (3) Získej odměnu
  Celkový - Prosinec 2016
  Přezdívka Body
1 Sakal-2 3119
2 zmikulica 2936
3 kalimero 2487
4 Diplomat75 2103
5 sansan 1960
6 Jan8 1795
7 Pista-9 1716
8 Hotas 1634
9 frenky13 1488
10 nicema 1438
  Pobočky - Prosinec 2016
  Přezdívka Body
Žádné záznamy

Mistrovství

Mistrovství v kurzovém sázení je celoroční soutěž, které se lze zúčastnit velmi jednoduše – Váš tiket stačí označit zaškrtnutím políčka „Vsadit do mistrovství". V případě uzavírání sázky na pobočce pak požádejte o „vsazení do mistrovství“ obsluhu pobočky.

Vaším cílem je dosáhnout co nejvyššího počtu mistrovských bodů, které jsou připisovány podle následujícího pravidla: za každých 10 Kč z vyhodnocené výherní sázky zařazené do mistrovství získáváte 1 bod. Mistrovství je rozděleno do soutěžních kol, které probíhají v měsíčních intervalech. Vítězem příslušného soutěžního kola se stává soutěžící, který dosáhne nejvyššího počtu mistrovských bodů.

Soutěž je rozdělena na dvě části, a to dle způsobu uzavírání sázek, tj. na pobočkách a prostřednictvím internetu, přičemž se můžete účastnit obou částí zároveň. Aktuální pořadí a informace o cenách určených pro jednotlivé části soutěže naleznete zde na webových stránkách a na pobočkách.

Hlavní cena měsíce:

Hlavní cena měsíce:

1. místo: Bonus peníze na ruku v hodnotě 5 000 Kč

2. místo: Bonus peníze na ruku v hodnotě 3 000 Kč

3. místo: Bonus peníze na ruku v hodnotě 2 000 Kč

4. místo: Bonus peníze na ruku v hodnotě 1 000 Kč

5. místo: Bonus peníze na ruku v hodnotě 1 000 Kč

6. místo: Bonus peníze na ruku v hodnotě 1 000 Kč

7-10. místo: Bonus peníze na ruku v hodnotě 500 Kč