Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Fortuna_TV

Sleduj tisíce přímých přenosů ročně:

  • všechny zápasy fotbalové FORTUNA:LIGY

  • zápasy FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY

  • zahraniční fotbalové soutěže, La Liga, Ligue 1, Serie A, Bundesliga atd

  • hokej NHL, KHL, MS

  • tenisové grandslamy, turnaje ATP a WTA

  • stolní tenis

  • progaming

  • a mnoho dalšího

Exkluzivně na FORTUNA TV!!

Chceš sledovat přímé přenosy zdarma - zaregistruj se!



mobil

 

ČAS SPORT ZÁPAS LIGA
22.02. 01:00 basketbal Philadelphia - Miami USA - NBA
22.02. 01:00 hokej Toronto - Washington USA - NHL
22.02. 01:00 hokej NY Rangers - Minnesota USA - NHL
22.02. 01:00 hokej Pittsburgh - S.Jose USA - NHL
22.02. 01:30 basketbal Dominikánská rep. - Venezuela Kvalifikace MS - muži
22.02. 01:30 hokej Montreal - Philadelphia USA - NHL
22.02. 01:30 hokej Tampa Bay - Buffalo USA - NHL
22.02. 02:00 tenis Del Potro J.M. - Opelka R. ATP - Delray Beach
22.02. 02:00 fotbal Kansas - Dep.Toluca CONCACAF Champions League
22.02. 03:00 tenis Lopez Villasenor G. - King E. Challenger ATP - Morelos
22.02. 03:00 hokej Edmonton - NY Islanders USA - NHL
22.02. 03:00 tenis Imanishi M. - Zhang K.L. ITF Ženy - Kyoto
22.02. 03:00 tenis In-Albon Y. - Nara K. ITF Ženy - Kyoto
22.02. 03:00 tenis Gadecki O. - Poulos A. ITF Ženy - Perth
22.02. 03:00 tenis Berezov A. - Elie J. ITF Ženy - Perth
22.02. 04:00 hokej Vancouver - Arizona USA - NHL
22.02. 04:30 basketbal LA Lakers - Houston USA - NBA
22.02. 04:30 tenis Anderson R. - Okamura K. ITF Ženy - Kyoto
22.02. 04:30 tenis Hibino N. - Minnen G. ITF Ženy - Kyoto
22.02. 04:30 tenis Pearce M./Stevens A. - Elie J./Ramialison I. ITF Ženy - Perth
22.02. 04:30 tenis Marshall Am. - Arakawa H. ITF Ženy - Perth
22.02. 05:00 tenis Duckworth J. - Mager G. Challenger ATP - Bangkok
22.02. 05:00 tenis Li Zhe - Sela Du. Challenger ATP - Bangkok
22.02. 06:00 tenis Gunneswaran P. - Soeda G. Challenger ATP - Bangkok
22.02. 06:00 tenis Moriya H. - Davidovich Fokina A. Challenger ATP - Bangkok
22.02. 06:00 tenis Hozumi E./Uchijima M. - Namigata J./Plipuech Pe. ITF Ženy - Kyoto
22.02. 06:00 tenis Liang E.S./Zhang K.L. - Liu Fangz./Sema E. ITF Ženy - Kyoto
22.02. 07:30 tenis Eikeri U./In-Albon Y. - Nara K./Tanasugarn T. ITF Ženy - Kyoto
22.02. 08:30 stolní tenis Franco Car. - Moscoso H. Mezinárodní - Challenger Series
22.02. 09:10 stolní tenis Ali Saleh Ahm. - Gorak D. Mezinárodní - Challenger Series
22.02. 09:30 fotbal Malajsie U22 - Myanmar U22 AFF Youth Championship U22
22.02. 09:30 tenis Kaji H./Kuwata H. - Chen P.H./Wu F.H. ITF Ženy - Kyoto
22.02. 09:45 fotbal Pascoe Vale - Bentleigh Greens Austrálie - NPL Victoria
22.02. 09:45 fotbal Hume City - Oakleigh Cannons Austrálie - NPL Victoria
22.02. 09:45 fotbal Melbourne Knights - Altona Magic SC Austrálie - NPL Victoria
22.02. 09:50 fotbal Coast Mariners - Brisbane Roar Austrálie - A-League
22.02. 09:50 stolní tenis Gauzy P. - Chtchetinine E. Mezinárodní - Challenger Series
22.02. 10:00 hokej Vladivostok - Chabarovsk Rusko - KHL
22.02. 10:00 fotbal Campbelltown City - Adelaide Blue Eagles Austrálie - NPL South
22.02. 10:00 fotbal Redlands Utd. - Gold Coast Knights SC Austrálie - NPL Queensland
22.02. 10:30 fotbal South Melbourne - Dandenong City Austrálie - NPL Victoria
22.02. 10:30 stolní tenis Moscoso H. - Rolland J. Mezinárodní - Challenger Series
22.02. 11:00 volejbal Samsung Bluefangs - KAL Jumbos J.Korea - V League - muži
22.02. 11:00 tenis Arruabarrena L./Christian K. - Hradecká L./Makarova E. WTA - Dubai
22.02. 11:00 tenis Marcora R. - Choinski J. Challenger ATP - Bergamo
22.02. 11:10 stolní tenis Franco Car. - Gorak D. Mezinárodní - Challenger Series
22.02. 11:30 fotbal C.Osaka - Vissel Kobe Japonsko - J.League
22.02. 11:50 stolní tenis Ali Saleh Ahm. - Chtchetinine E. Mezinárodní - Challenger Series
22.02. 12:00 tenis Nikles J. - Olivieri G. A. ITF Muži - Vale Do Lobo
22.02. 12:00 tenis Ouahab L. - Grills J. ITF Muži - Vale Do Lobo
22.02. 12:30 fotbal Indonésie U22 - Kambodža U22 AFF Youth Championship U22
22.02. 12:30 hokej Kunlun - Astana Rusko - KHL
22.02. 12:30 stolní tenis Gauzy P. - Saha Sour. Mezinárodní - Challenger Series
22.02. 13:00 fotbal Chindia Targoviste - CS Aerostar Bacau Rumunsko - Liga II
22.02. 13:00 tenis Benoit M. - Reix S. ITF Ženy - Altenkirchen
22.02. 13:00 tenis Parmentier P. - Alexandrova Ek. WTA - Budapest
22.02. 13:30 tenis Tearney F. - Berrettini J. ITF Muži - Vale Do Lobo
22.02. 13:30 tenis Craig H. - Otegui J.B. ITF Muži - Vale Do Lobo
22.02. 14:00 tenis Hsieh S.W. - Kvitová P. WTA - Dubai
22.02. 14:00 tenis Vondroušová M. - Begu I.C. WTA - Budapest
22.02. 14:10 snooker Zhengyi Fan - Akbar H. Mezinárodní - Shoot-Out
22.02. 14:30 fotbal Al Ittihad Kalba - Al Dhafra SAE - Arabian Gulf League
22.02. 14:30 fotbal Dabba Al Fujairah - Emirates Cl. SAE - Arabian Gulf League
22.02. 14:30 snooker Walker J. - Li Yuan Mezinárodní - Shoot-Out
22.02. 14:40 snooker Miah H. - Anda Z. Mezinárodní - Shoot-Out
22.02. 15:00 fotbal ATK - Mumbai City FC Indie - Indian Super League
22.02. 15:00 basketbal Sýrie - J.Korea Kvalifikace MS - muži
22.02. 15:00 hokej Magnitogorsk - Kazaň Rusko - KHL
22.02. 15:00 hokej Čeljabinsk - St.Petěrburg Rusko - KHL
22.02. 15:00 tenis Bandecchi S. - Ma S. ITF Ženy - Altenkirchen
22.02. 15:00 tenis Oosterbaan P.C./Schmitz Co. - Falcao G./Monteiro J. ITF Muži - Vale Do Lobo
22.02. 15:00 tenis Martinez M.N./Ojeda Lara R. - Grills J./Struvay E. ITF Muži - Vale Do Lobo
22.02. 15:00 tenis Potapova A. - Cirstea S. WTA - Budapest
22.02. 15:10 snooker Hancorn B. - Lines P. Mezinárodní - Shoot-Out
22.02. 15:30 snooker Duffy A. - Joyce M. Mezinárodní - Shoot-Out
22.02. 15:45 badminton Ouseph R. - Antonsen An. Spain Masters - muži
22.02. 15:50 snooker Woollaston B. - Craigie S. Mezinárodní - Shoot-Out
22.02. 16:00 basketbal Mali - Středoafr.rep. Kvalifikace MS - muži
22.02. 16:00 snooker Yuelong Zhou - Holt M. Mezinárodní - Shoot-Out
22.02. 16:00 tenis Svitolina E. - Bencic B. WTA - Dubai
22.02. 16:00 tenis Vanni L. - De Greef A. Challenger ATP - Bergamo
22.02. 16:00 tenis Khabibulina A./Wachaczyk J. - Bucsa C./Van Der Hoek R. ITF Ženy - Altenkirchen
22.02. 16:00 tenis Stollar F./Watson H. - Begu I.C./Voskoboeva G. WTA - Budapest
22.02. 16:30 snooker Dott G. - O'Donnel M. Mezinárodní - Shoot-Out
22.02. 16:30 badminton Wang Tzu Wei - Zhao Junpeng Spain Masters - muži
22.02. 16:30 fotbal Sarpsborg - Ventspils Klubové - Přátelské utkání
22.02. 17:00 basketbal Turecko - Slovinsko Kvalifikace MS - muži
22.02. 17:00 tenis Hsieh S.W./Strýcová B. - Chan Ha.Chi./Chan Lat. WTA - Dubai
22.02. 17:00 tenis Chwalinska M. - Rubini S. ITF Ženy - Altenkirchen
22.02. 17:15 házená Steaua Bucuresti - Met.Skopje Mezinárodní - SEHA liga - muži
22.02. 17:15 fotbal Al-Sharjah - Shabab Al-Ahli Dubai FC SAE - Arabian Gulf League
22.02. 17:15 badminton Axelsen V. - Loh K.Y. Spain Masters - muži
22.02. 17:15 badminton Kjaersfeldt Li.H. - Yeo Jia Min Spain Masters - ženy
22.02. 17:30 hokej Omsk - Novosibirsk Rusko - KHL
22.02. 17:30 hokej Soči - Slovan Rusko - KHL
22.02. 17:30 hokej CSKA Moskva - Din.Riga Rusko - KHL
22.02. 17:30 hokej Jokerit - Din.Minsk Rusko - KHL
22.02. 18:00 basketbal Chorvatsko - Polsko Kvalifikace MS - muži
22.02. 18:00 basketbal Ukrajina - Černá Hora Kvalifikace MS - muži
22.02. 18:00 badminton Deng Joy X. - Cai Yanyan Spain Masters - ženy
22.02. 18:00 badminton Ren Pengbo - Abian P. Spain Masters - muži
22.02. 18:00 fotbal Gdynia - Gliwice Polsko - Ekstraklasa
22.02. 18:00 fotbal Liberec - Dukla Česko - FORTUNA:LIGA
22.02. 18:00 tenis Napolitano S. - Lamasine T. Challenger ATP - Bergamo
22.02. 18:30 basketbal Jordánsko - Čína Kvalifikace MS - muži
22.02. 18:30 basketbal Lotyšsko - Španělsko Kvalifikace MS - muži
22.02. 18:30 basketbal Rwanda - Senegal Kvalifikace MS - muži
22.02. 18:30 fotbal Fürth - Heidenheim Německo - 2.Bundesliga
22.02. 18:30 fotbal Un.Berlin - Bielefeld Německo - 2.Bundesliga
22.02. 18:30 fotbal Göztepe - Trabzon Turecko - Superliga
22.02. 18:30 fotbal Rize - Yeni Malatyaspor Turecko - Superliga
22.02. 19:00 fotbal Dijon - St.Etienne Francie - Ligue 1
22.02. 19:00 házená Bregenz - Alpla Hard Rakousko - HLA - muži
22.02. 19:00 fotbal Sepsi OSK - V.Constanta Rumunsko - Liga I
22.02. 19:00 basketbal Žalg.Kaunas - Bud.Podgorica Euroliga - muži
22.02. 19:00 fotbal Aalborg BK - Sonderjyske Dánsko - Superliga
22.02. 19:00 tenis Hobgarski K. - Zanevska M. ITF Ženy - Altenkirchen
22.02. 19:10 fotbal Austria Wien am. - Kapfenberg 1919 Rakousko - 2.liga
22.02. 19:10 fotbal BW Linz - Wr.Neustadt Rakousko - 2.liga
22.02. 19:10 fotbal Floridsdorfer AC - SKU Amstetten Rakousko - 2.liga
22.02. 19:10 fotbal Liefering - Horn Rakousko - 2.liga
22.02. 19:30 fotbal LASK Linz - Austria Rakousko - Bundesliga
22.02. 19:30 hokej Ingolstadt - Eisbären Německo - DEL
22.02. 19:30 hokej Bremerhaven - Krefeld Německo - DEL
22.02. 19:30 hokej Schwenningen - Wolfsburg Německo - DEL
22.02. 19:30 hokej Mannheim - München Německo - DEL
22.02. 19:30 hokej Nürnberg - Düsseldorf Německo - DEL
22.02. 19:30 hokej Augsburg - Köln Německo - DEL
22.02. 19:30 hokej Straubing - Iserlohn Německo - DEL
22.02. 20:00 fotbal Telstar - Jong Ajax Nizozemsko - Eerste Divisie
22.02. 20:00 basketbal Nizozemsko - Litva Kvalifikace MS - muži
22.02. 20:00 fotbal Wil - Lausanne Sp. Švýcarsko - Challenge League
22.02. 20:00 volejbal Venelles - Beziers Francie - Ligue A - ženy
22.02. 20:00 volejbal Ajaccio - St.Poitiers Francie - Ligue A - muži
22.02. 20:00 volejbal Le Cannet VB - MO Mougins Francie - Ligue A - ženy
22.02. 20:00 fotbal VVV-Venlo - Heracles Nizozemsko - Eredivisie
22.02. 20:00 fotbal Twente - FC Eindhoven Nizozemsko - Eerste Divisie
22.02. 20:00 basketbal Panathinaikos - Chimki Euroliga - muži
22.02. 20:10 snooker Yan Bingtao - Hirani K. Mezinárodní - Shoot-Out
22.02. 20:15 basketbal Itálie - Maďarsko Kvalifikace MS - muži
22.02. 20:30 basketbal Libanon - Nový Zéland Kvalifikace MS - muži
22.02. 20:30 futsal Real Rieti - Italservice Pesaro Itálie - Serie A - muži
22.02. 20:30 hokej Gap - Rouen Francie - Ligue Magnus
22.02. 20:30 hokej Lyon HC - Angers Francie - Ligue Magnus
22.02. 20:30 fotbal Kielce - Szczecin Polsko - Ekstraklasa
22.02. 20:30 fotbal Gent - St.Liége Belgie - First Division A
22.02. 20:30 snooker Murphy S. - King M. Mezinárodní - Shoot-Out
22.02. 20:30 fotbal AC Milan - Empoli Itálie - Serie A
22.02. 20:30 fotbal Bremen - VfB Stuttgart Německo - Bundesliga
22.02. 20:40 snooker Un Nooh Th. - Milkins R. Mezinárodní - Shoot-Out
22.02. 20:45 fotbal Crusaders FC - Glenavon Sev.Irsko - Premiership
22.02. 20:45 fotbal Dundee - Hibernian Skotsko - Premiership
22.02. 20:45 fotbal Cork C. - Waterford Irsko - Premier League
22.02. 20:45 fotbal Sligo - St.Patricks Irsko - Premier League
22.02. 20:45 fotbal UC Dublin - Boh.Dublin Irsko - Premier League
22.02. 20:45 fotbal Strasbourg - Lille Francie - Ligue 1
22.02. 21:00 fotbal Espanyol - Huesca Španělsko - LaLiga
22.02. 21:00 basketbal Nigérie - Pobř.slonoviny Kvalifikace MS - muži
22.02. 21:00 fotbal Finn Harps - Dundalk Irsko - Premier League
22.02. 21:00 fotbal Shamrock - Derry City Irsko - Premier League
22.02. 21:00 basketbal Real Madrid - Bayern Mün. Euroliga - muži
22.02. 21:10 snooker Greene Gerard - Selt M. Mezinárodní - Shoot-Out
22.02. 21:20 snooker Gould M. - Highfield L. Mezinárodní - Shoot-Out
22.02. 21:40 snooker Honghao L. - Dunn M. Mezinárodní - Shoot-Out
22.02. 22:00 snooker Carrington S. - Vafaei H. Mezinárodní - Shoot-Out
22.02. 22:30 snooker Lawler R. - Bond N. Mezinárodní - Shoot-Out