Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Fortuna_TV

Sleduj tisíce přímých přenosů ročně:

  • všechny zápasy fotbalové FORTUNA:LIGY

  • zápasy FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY

  • zahraniční fotbalové soutěže, La Liga, Ligue 1, Serie A, Bundesliga atd

  • hokej NHL, KHL, MS

  • tenisové grandslamy, turnaje ATP a WTA

  • stolní tenis

  • progaming

  • a mnoho dalšího

Exkluzivně na FORTUNA TV!!

Chceš sledovat přímé přenosy zdarma - zaregistruj se!



mobil

 

ČAS SPORT ZÁPAS LIGA
16.06. 21:30 basketbal Connecticut - Seattle USA - WNBA - ženy
16.06. 21:00 fotbal Paraguay - Katar Mezinárodní - Copa America
16.06. 23:00 fotbal Carabobo - Estud.Mérida Venezuela - Primera Division
16.06. 21:00 progaming OpTic Gaming - Team Liquid LoL: LCS
16.06. 22:00 progaming Echo Fox - 100 Thieves LoL: LCS
16.06. 23:00 progaming Team SoloMid - Cloud9 LoL: LCS
17.06. 00:00 progaming FlyQuest - Clutch Gaming LoL: LCS
17.06. 01:00 progaming Golden Guardians - Counter Logic Gaming LoL: LCS
17.06. 19:00 basketbal Anadolu Efes - Fenerbahce Turecko - TBSL - muži
17.06. 21:00 basketbal Real Madrid - Barcelona Španělsko - ACB - muži
17.06. 20:45 basketbal Lyon - Monaco AS Francie - Pro A - muži
17.06. 01:30 fotbal Mineros Guayana - Zulia Venezuela - Primera Division
17.06. 19:00 fotbal Stabaek - Tromso Norsko - Eliteserien
17.06. 01:00 basketbal Minnesota - L.Vegas Aces USA - WNBA - ženy
17.06. 00:00 fotbal Uruguay - Ekvádor Mezinárodní - Copa America
17.06. 17:30 fotbal VPS - Kuopio Finsko - Veikkausliiga
17.06. 15:00 fotbal Gruzie - SAE Přátelské utkání - ženy
17.06. 08:30 stolní tenis Lorentz R. - Lavergne P. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 09:10 stolní tenis Vostes Y. - Baggaley A. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 09:50 stolní tenis Kleprlik J. - Ecseki N. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 10:30 stolní tenis Huzjak J. - Cheaib D. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 11:10 stolní tenis Lorentz R. - Vostes Y. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 11:50 stolní tenis Kleprlik J. - Baggaley A. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 12:30 stolní tenis Huzjak J. - Ecseki N. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 13:10 stolní tenis Cheaib D. - Lavergne P. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 13:50 stolní tenis Lorentz R. - Kleprlik J. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 14:30 stolní tenis Vostes Y. - Lavergne P. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 16:00 stolní tenis Cheaib D. - Ecseki N. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 16:40 stolní tenis Huzjak J. - Baggaley A. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 17:20 stolní tenis Vostes Y. - Kleprlik J. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 18:00 stolní tenis Ecseki N. - Lavergne P. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 18:40 stolní tenis Cheaib D. - Baggaley A. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 19:20 stolní tenis Lorentz R. - Huzjak J. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 20:00 stolní tenis Kleprlik J. - Lavergne P. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 20:40 stolní tenis Lorentz R. - Cheaib D. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 21:20 stolní tenis Ecseki N. - Baggaley A. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 22:00 stolní tenis Vostes Y. - Huzjak J. Mezinárodní - Challenger Series - muži
17.06. 12:30 floorball USA - Velká Británie MS muži - hokejbal
17.06. 14:45 floorball Řecko - Itálie MS muži - hokejbal
17.06. 17:00 floorball Švýcarsko - Haiti MS muži - hokejbal
17.06. 19:15 floorball Česko - Finsko MS muži - hokejbal
16.06. 20:45 basketbal Din.Sassari - Venezia Itálie - Serie A1 - muži