Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

fortuna TV

Sleduj tisíce přímých přenosů ročně:

  • všechny zápasy fotbalové FORTUNA:LIGY

  • zápasy FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY

  • zahraniční fotbalové soutěže, La Liga, Ligue 1, Serie A, Bundesliga atd

  • hokej NHL, KHL, MS

  • tenisové grandslamy, turnaje ATP a WTA

  • stolní tenis

  • progaming

  • a mnoho dalšího

Exkluzivně na FORTUNA TV!!

Chceš sledovat přímé přenosy zdarma - zaregistruj se!



mobil

 

Začátek Sport Hraje Liga
17.08. 02:00 tenis Kyrgios N. - Del Potro J.M. ATP - Cincinnati
17.08. 02:00 tenis Svitolina E. - Anisimova A. WTA - Cincinnati
17.08. 03:00 tenis Halep S. - Barty A. WTA - Cincinnati
17.08. 03:30 tenis Pospisil V. - Polmans M. Challenger ATP - Vancouver
17.08. 04:00 tenis Lee D. - Ochi M. Challenger ATP - Gwangju
17.08. 04:00 tenis Tokuda R. - Bublik A. Challenger ATP - Gwangju
17.08. 04:00 tenis Lu Jiaxi - Xun F.Y. ITF Ženy - Guiyang
17.08. 04:00 tenis Wang Meil. - Yuan Yue ITF Ženy - Guiyang
17.08. 05:00 tenis Popyrin A. - Banes M. Challenger ATP - Gwangju
17.08. 05:00 tenis Santillan Ak. - Nam J.S. Challenger ATP - Gwangju
17.08. 05:00 tenis Wang Aor. - Inui Y. ITF Muži - Čína F12
17.08. 05:00 tenis Meng C.Y. - Purcell R. ITF Muži - Čína F12
17.08. 05:30 tenis Jaksic J. - Zhang K.L. ITF Ženy - Guiyang
17.08. 05:30 tenis Liu Chang - Gasanova A. ITF Ženy - Guiyang
17.08. 06:30 tenis Takeda N. - Zheng We. ITF Muži - Čína F12
17.08. 08:00 tenis Chen Jia./Yuan Y. - Kang J.Q./Xun F.Y. ITF Ženy - Guiyang
17.08. 09:00 tenis Beale J./Purcell R. - Wang Aor./Wu Hao ITF Muži - Čína F12
17.08. 10:00 plážový volejbal Ross S./Hughes S. - Bansley/Wilkerson Mezinárodní - FIVB Hamburg - ženy
17.08. 10:00 stolní tenis Hashimoto H./Sato H. - Grzybowska K./Partyka N. Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - ženy
17.08. 10:00 stolní tenis Liu G./Zhang R. - Mittelham N./Winter S. Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - ženy
17.08. 10:00 stolní tenis Ishikawa K./Ito M. - Chen K./Wang Y. Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - ženy
17.08. 10:00 stolní tenis Ilieva I./Hristova K. - Hayata H./Hirano M. Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - ženy
17.08. 10:30 basketbal Columbian Dyip - Meralco Bolts Filipíny - PBA Commissioner Cup - muži
17.08. 10:40 stolní tenis Jancarik L./Reitspies D. - Ma L./Xu X. Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - muži
17.08. 10:40 stolní tenis Ecseki N./Szudi A. - Liao Che.Ti /Lin Yun Ju Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - muži
17.08. 10:40 stolní tenis Drinkhall P./Pitchford L. - Niwa K./Ueda J. Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - muži
17.08. 10:40 stolní tenis Morizono M./Oshima Y. - Zheng Peif./Zhu Linf. Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - muži
17.08. 11:00 progaming Vici Gaming - JD Gaming LoL LPL
17.08. 11:00 plážový volejbal Hermannova/Slukova - Pavan/Humana-Paredes Mezinárodní - FIVB Hamburg - ženy
17.08. 11:00 tenis Flink V. - Zarytska A. ITF Ženy - Leipzig
17.08. 12:00 plážový volejbal Velichko/Stoyanovskiy - Nicolai/Lupo Mezinárodní - FIVB Hamburg - muži
17.08. 12:30 tenis Kolodziejova M. - Haas B. ITF Ženy - Leipzig
17.08. 13:00 progaming LGD Gaming - Invictus Gaming LoL LPL
17.08. 13:00 plážový volejbal Bryl/Fijalek - Plavins/Tocs Mezinárodní - FIVB Hamburg - muži
17.08. 13:00 tenis Choinski J. - Zapata Miralles B. Challenger ATP - Meerbusch
17.08. 13:00 basketbal NLEX Road Warriors - Talk N Text Filipíny - PBA Commissioner Cup - muži
17.08. 13:30 plážový volejbal Thole/Wickler - Kantor/Losiak Mezinárodní - FIVB Hamburg - muži
17.08. 14:00 stolní tenis Liu Gaoyang - Li Xiang Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - ženy
17.08. 14:00 stolní tenis Mittelham N. - Hirano Miu Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - ženy
17.08. 14:00 stolní tenis Sato Hit. - Hashimoto H. Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - ženy
17.08. 14:00 stolní tenis Pota G. - Shibata S. Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - ženy
17.08. 14:00 tenis Krejsova P./Maleckova J. - Wachaczyk J./Zarycka A. ITF Ženy - Leipzig
17.08. 14:30 plážový volejbal Mol A./Sorum C. - Brouwer/Meeuwsen Mezinárodní - FIVB Hamburg - muži
17.08. 14:30 tenis Clezar G. - Bagnis F. Challenger ATP - Cordenons
17.08. 14:30 tenis Domingues J. - Couacaud E. Challenger ATP - Cordenons
17.08. 14:50 stolní tenis Ishikawa K. - Szocs B. Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - ženy
17.08. 14:50 stolní tenis Wen Jia - Ding Ning Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - ženy
17.08. 14:50 stolní tenis Liu Xi - Han Ying Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - ženy
17.08. 14:50 stolní tenis Diaz Adr. - Wang Yidi Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - ženy
17.08. 15:00 tenis Shinikova I. - Grabher J. ITF Ženy - Leipzig
17.08. 15:00 tenis Brown Du. - Krawietz K. Challenger ATP - Meerbusch
17.08. 15:30 plážový volejbal Maria Antonelli/Carol - Keizer S./Meppelink M. Mezinárodní - FIVB Hamburg - ženy
17.08. 15:30 tenis Molleker R. - Sousa Pe.(POR) Challenger ATP - Meerbusch
17.08. 15:40 stolní tenis Ovtcharov D. - Zheng Peifeng Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - muži
17.08. 15:40 stolní tenis Gerassimenko K. - Matsudaira K. Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - muži
17.08. 15:40 stolní tenis Lebesson E. - Harimoto Tom. Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - muži
17.08. 15:40 stolní tenis Chuang Ch.Y. - Samsonov V. Mezinárodní - Bulgaria Open 2018 - muži
17.08. 17:00 tenis Heisen V./Ponomar L. - Dinu C./Poznikhirenko G. ITF Ženy - Leipzig
17.08. 17:00 tenis Kolar Z. - Valkusz M. Challenger ATP - Cordenons
17.08. 17:45 tenis Horansky F. - Kuhn N. Challenger ATP - Meerbusch
17.08. 18:00 fotbal Cracovia - Lubin Polsko - Ekstraklasa
17.08. 18:30 fotbal Dukla - Slovácko Česko - FORTUNA:LIGA
17.08. 19:00 fotbal Falkenbergs FF - Halmstads BK Švédsko - Superettan
17.08. 19:00 fotbal Sirius - Dalkurd Švédsko - Allsvenskan
17.08. 19:00 tenis Lorenzi P. - Robredo T. Challenger ATP - Cordenons
17.08. 19:10 fotbal Austria Klagenfurt - Innsbruck II Rakousko - 2.liga
17.08. 19:10 fotbal BW Linz - SKU Amstetten Rakousko - 2.liga
17.08. 19:10 fotbal Floridsdorfer AC - Wattens Rakousko - 2.liga
17.08. 19:10 fotbal Ried Gunt. - Liefering Rakousko - 2.liga
17.08. 19:10 fotbal Wr.Neustadt - Austria Wien am. Rakousko - 2.liga
17.08. 20:00 fotbal Iasi - Botosani Rumunsko - Liga I
17.08. 20:00 fotbal Go Ahead Eagles - Jong FC Utrecht Nizozemsko - Eerste Divisie
17.08. 20:00 fotbal NEC - Cambuur Leeuwarden Nizozemsko - Eerste Divisie
17.08. 20:00 fotbal RKC Waalwijk - SC Telstar Nizozemsko - Eerste Divisie
17.08. 20:00 fotbal FC Dordrecht - Helmond Sport Nizozemsko - Eerste Divisie
17.08. 20:15 fotbal Girona - Real Valladolid Španělsko - LaLiga
17.08. 20:30 fotbal Legnica - Kielce Polsko - Ekstraklasa
17.08. 20:30 fotbal Anderlecht - Mouscron Pér. Belgie - First Division A
17.08. 20:45 fotbal Trabzonspor - Sivasspor Turecko - Superliga
17.08. 20:45 fotbal Bray - Dundalk Irsko - Premier League
17.08. 20:45 fotbal Derry City - Waterford Irsko - Premier League
17.08. 20:45 fotbal Limerick FC - Sligo Irsko - Premier League
17.08. 20:45 fotbal Reims - Lyon Francie - Ligue 1
17.08. 21:00 fotbal Shamrock - Boh.Dublin Irsko - Premier League
17.08. 22:15 fotbal Real Betis - Levante Španělsko - LaLiga