Novinky – sázení, soutěže | Fortuna
X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy
prenosy

Sázení v aplikaci je pohodlné, ale něco tomu chybělo. Jedním z nejčastějších přání, které jsme od vás slýchali, byly statistiky. A protože přání se mají plnit, nyní už nemusíte hledat nikde jinde. Unikátní předzápasové statistiky jsou vám nově v naší mobilní aplikaci k dispozici.

Přinášíme vám bezkonkurenčně nejširší rozsah, který v žádné jiné aplikaci nenajdete. Nové statistiky pokrývají všechny nejpopulárnější sporty. Jsou jednoduše dostupné přímo v detailu zápasu nebo soutěže, a to jak pro ty, kteří mají iOS, tak pro uživatele systému Android.

Kromě ligových tabulek statistiky poskytnou fajnšmekrům i spoustu dalších údajů, které každému usnadní rozhodování při sázení. Sázíte na hokej? Na jednom místě najdete mimo jiné pořadí střelců, počty gólů, vzájemné zápasy… Pokud holdujete tenisu, těšte se na bilance hráčů podle povrchu, postavení v žebříčku nebo třeba vzájemné zápasy. Jestli jste fanoušek fotbalu, tak se dozvíte aktuální formu teamů, jejich úspěšnost v poločasech, bilance doma/venku aj. Obdobný servis najdete také u dalších sportů, jako je basketbal, volejbal, házená, baseball, futsal, florbal. Takový servis prostě nikde jinde nedostanete.

Stáhni si aplikaci

Nový příspěvek
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Žádné příspěvky nenalezeny