Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Co s desetikorunou?

_740099_1201224__672822_869436__668395_851621_tikety_320x200

Během letošního roku jsme vám ukazovali spoustu tiketů. Ať už to byl obrovské výhry, obrovští smolaři nebo prostě jen tikety, které nám přišly něčím zajímavé.

Kurzy z říše snů

Na závěr roku jsme pro Vás udělali takový menší souhrn. Třeba v kategorii, kterou jsme interně nazvali „největší kurzař“ jsme se zaměřili na akovky s hodně vysokým kurzem vsazený ne za desetikorunu. A zde určitě dominuje skoro trojmilionová plachta, která nepotřebuje dalšího komentáře. S ještě větším kurzem, přesahujícím hodnotu 5 353, se vytáhl klient s  tiketem plným „dvojáků“…Remíza v půlce nebo na konci zápasu? Proč ne, na konci července to v předkolech Ligy mistrů a Evropské ligy vyšlo celkem sedmnáctkrát! A výnos pro sázkaře? Bezvadných 535 335 Kč! A ještě jednou fotbal. Kurz 7285 už je pořádný masakr!  Vždyť byl také tiket sestaven na tipech „výsledek zápasu/oba dají branku“ a tam jsou kurzy hodně zajímavé.  Takže za 20 Kč…145 705 Kč! To je trefa!

Co s desetikorunou?

Nejmenší vklad u Fortuny je 10 Kč. Ale i z deseti korun se dá vykouzlit hodně hezká výhra. Stačí si vybrat pár fotbalových zápasů v nižších fotbalových soutěží, napráskat všude vítězství domácích a pak čtyři hodiny čekat. Po čtyřech hodinách totiž z tiketu může vyskočit výhra přes 56 000 Kč!

Fotbal patří mezi nejsázenější sporty ve Fortuně. Možná i proto jsou v našem přehledu často zastoupeny dvě klubové soutěže: Liga Mistrů a Evropská liga. Přesuňme se tedy z předkol do začátku prosince, kdy se hrají poslední kola základních skupin. V některých skupinách už o nic nejde, jinde jde naopak o všechno. Na pobočce ve Středočeským kraji byl vsazen další „desetikorunkáč“ s kurzem 8 205. Koneckonců: podívejte se na toho krasavce sami!

Anebo tenis.  Tento tiket by nebyl ani tak moc zajímavý. Devět tenisových zápasů na Roland Garros s celkem běžnými kurzy. Jen řádek čtyři zarazí…Kurz 33?? Ano, takový byl kurz na to, že Pironkovová porazí Radwanskou…a i díky tomuto zápasu kurz nabobtnal tak, že za deset Kč bral sázkař skoro 56 tisíc!

A na závěr trošku něco jiného: takhle pěkně se dá vydělat na Lize mistrů! :-)

Nový příspěvek
Přihlaste se pro přidávání příspěvků.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇨🇿
Žádné příspěvky nenalezeny