Hra o bank 500 000 Kč! | Fortuna
X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Hra o bank 500 000 Kč!

320

Tenisový rok 2017 se pomalu rozjíždí a na jeho startu se již tradičně uskuteční první Grand slam sezóny Australian Open.

U této příležitosti jsme si pro Vás od 16. do 29. ledna připravili další jedinečnou soutěž, ve které můžete hrát o neodolatelný bank 500 000 Kč!

Všem vítězům soutěže navíc garantujeme minimální podíl na banku v hodnotě 100 Kč!

Díky Fortuně budete mít také jedinečnou možnost sledovat přímé přenosy z tohoto tenisového svátku a užít si jej tak opravdu naplno!

Jak se zúčastnit?

Stačí si každý den v době konání soutěže Hra o bank 500 000 Kč vsadit libovolný předzápasový tiket alespoň za 50 Kč a podíl z banku je Váš! Do soutěže se přihlásíte jednoduše tím, že v první den soutěže, tj. 16. ledna, vsadíte libovolný výše uvedený tiket.

Pro přehlednost máte k dispozici jednoduchou indikaci Vaší účasti v soutěži, a to vpravo na horní žluté liště naší webové stránky. Okamžitě po přihlášení tak víte, zda máte kvalifikační tiket již vsazený, kolik dní zbývá do konce soutěže a kolik hráčů o bank aktuálně bojuje. Pro zobrazení detailu stačí na indikaci najet kurzorem myši.

hra o bank 

Další možnost ověřit svůj stav účasti v soutěži a získat všechny potřebné informace máte po kliknutí na tlačítko zde.

Tikety do soutěže si můžete vsadit libovolně na pobočce, webu, mobilu či tabletu, kam si určitě stáhněte naši nejnovější aplikaci plnou řady nových funkcí s jednoduchým ovládáním.

Chcete si vsadit a nemáte účet? Zaregistrujte se ZDE a získejte nyní bonus pro nové hráče až 3 000 Kč nebo 300 Kč BEZ RIZIKA!

Kompletní pravidla soutěže

Nový příspěvek
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Žádné příspěvky nenalezeny