Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Produkt měsíce: Kanadské body

kanadské body

Kanadské body: dvě šance, jak vyhrát!

Znáš to…máš pět hokejových střelců na tiketu a čekáš na posledního…velká výhra závisí jen na tom, jestli dokáže „Jarda“ vstřelit branku…zápas se blíží ke konci…když tu jede do přečíslení…naznačuje střelu!!! A přihrává lépe postavenému spoluhráči....góóól! Bohužel, tvůj tiket je nevýherní, protože hráč právě mění svoji zápasovou bilanci na 0 branek a 3 asistence…a do konce duelu se nic už nezmění!

Ale i tomuhle se dá předejít. Sázej na zisk kanadských bodů. Kanadské body vypisujeme na NHL, českou extraligu, KHL anebo slovenskou ligu. A samozřejmě na duely hrané v MS v hokeji.

Můžeš si vsadit, jestli hráč udělá nebo neudělá „kanadský bodík“…můžeš si dokonce vsadit, že udělá dva kanadské body, tři kanadské body, pokud svému favoritovi fakt věříš.

Můžeš kombinovat hráče z různých týmů a různých zápasů. Co nelze je kombinace hráčů z jednoho týmu, jednalo by se o podpůrnou sázku.

Kanadské body samozřejmě můžeš hrát v akovce, v kombi nebo v solo sázkách.

kanadske body

Když sázíš na kanadské body, nezajímá tě, jestli hráč krásně přihrál nebo doklepl do branky. Každý bod se počítá! Kanadské body jsou prostě dvě šance, jak vyhrát!Nový příspěvek
Přihlaste se pro přidávání příspěvků.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇨🇿
Žádné příspěvky nenalezeny