Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

LIVE 3 – nová éra začíná

LIVE

Vážení klienti,

Od dnešního dne dochází k přechodu na novou verzi live sázek. Všichni uživatelé desktopu a tabletu budou nyní primárně vstupovat do nové verze, která přináší celou řadu vylepšení.

O co se konkrétně jedná?

  • Více sázkových příležitostí v hlavním přehledu - místo jedné sázkové příležitosti v přehledu všech zápasů se vám nyní objeví hned tři, které byly vybrány dle četnosti na vašich tiketech, jde tak o tři nejsázenější příležitosti z nabídky live podle vás klientů.

live

  • Levé menu s kurzy -při otevřeném detailu libovolného zápasu se vám v levém sloupci nově znázorní vedle dalších /nabídky z dalších utkání/ sázkových příležitostí i kurzy, což vám opět umožní pohodlně a rychle uzavírat sázky.

live

  • Stream - na základě vašich připomínek jsme zvětšili okno streamů, tak jak nám to umožňují smlouvy s providery, zároveň je v novém okně možné otevřít si druhý stream viz ikona na obrázku a sledovat tak dva přenosy najednou

live3

 


Tiket

Pokud nemůžete u LIVE 3 najít tiket, nic se neděje, primárně je tato funkce skrytá, a tiket se vám zobrazí v pravém dolním okraji obrazovky teprve v okamžiku, jakmile kliknete na kurz, respektive přidáte na tiket libovolnou sázkovou příležitost.

LIVE3_4

Samotný tiket pak prošel patrně největší vizuální změnou, nicméně v něm zůstaly oblíbené funkce. V přehledu live tiketů (moje tikety) máte tři piktogramy, které vám umožní následující funkce:

  • náhled tiketu, který vám umožní i případnou reklamaci
  • sdílení tiketu prostřednictvím Facebooku
  • vložení tiketu do chatu

LiVE3_5

V nové verzi Live 3 už nenajdete funkci „Rychlosázka“, kterou využívalo jen minimum uživatelů.


Věříme, že se vám naše nové sázky live budou líbit a že přijdete na chuť novým vychytávkám. Pokud byste narazili na jakýkoli problém můžete se po dočasnou dobu přepnout do staré verze.