X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Málem pohřbené čtvrtmega!

tiket týdne

Australian Open se nám přehlouplo do druhého týdne. Z úvodního dějství se podívejme na tento tiket, který přinesl výherci za 5000 Kč skoro čtvrt milionu!

Deset tenisových zápasů rozdělil sázkař hezky spravedlivě na půl: pět z ženské dvouhry, pět z mužské dvouhry. V „holčičím“ turnaji ho postupně potěšily Lucie Šafářová, ruska Vesminová, osmá nasazená Caroline Garciová, šestadvacetiletá brunetka ze Španělska Arrubarrenová a Japonka Osakaová. V „pánech“ se na úspěchu tohoto tiketu podílel Tomáš Berdych, Stan Wawrinka, pozdější přemožitel našeho Jiřího Veselého Adrian Mannarino, Tim Smyczek z USA, který se dostal do turnaje na divokou kartu a v neposlední řadě Daniil Medvedev, zástupce ruské tenisové školy. Všechna utkání dopadla poměrně hladce, nikde nebyl žádný velký „štrajc“. Jenže…Asi aby tiket nebyl tak jednostranně tenisový, přidal sázkař ještě jeden zápas z jiného sportu: hokej Boston-Dallas. Výsledek jistil dvojtipem 10. A asi věděl proč! Medvědi totiž proti očekávání utkání nedominovali, v základní hrací době remízovali a v prodloužení odevzdali zbývající body Hvězdám z Dallasu...

Nový příspěvek
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Žádné příspěvky nenalezeny