Megatrefa: nandejte to expertovi! | Fortuna
X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Megatrefa: nandejte to expertovi!

Megatrefa

Tak se to Romanovi přece jen povedlo. Ve „šťastném“ třináctém kole Megatrefy se expert Fortuny Roman Kovařík umístil na prvním místě a odsoudil tak ostatní účastníky soutěže do role statistů. Odčinil tak sérii předchozích kol, kdy se pohyboval v šedém průměru.

A jak se Roman Kovařík k tomuto úspěchu „prokousal“? Cesta vedla přes dva přesné výsledky, kdy trefil šlágr kola Plzeň – Slavia (1:0) a další vítězství nejtěsnějším rozdílem v duelu Jablonec – Brno. Třikrát bral po osmi bodech (Dukla – Karviná, Baník – Mladá Boleslav a Zlín – Sparta) a jediný duel, který mu zcela utekl, byla senzační výhra Jihlavy nad Libercem (3:1).

Samotný vítěz svůj trumf nepřeceňuje: “Bylo to zřejmě vítězství s nejmenším počtem bodů v tomto ročníku, přesto si ho vážím, protože porazit takové množství expertů českého fotbalu není jen tak.“.

Vítězi gratulujeme a dodáváme, že natřít to Romanovi a dalším expertům Petrovi Mikolandovi, Horstovi Sieglovi, Janu Rajnochovi a hlavnímu bookmakerovi Michalovi Hanákovi můžete už v dalším kole, ve kterém hrajeme o senzačních 750 000 Kč! Uzávěrka tipů je v pátek 17.listopadu v 15:00, ale vy klidně tipujte už nyní!

 

Chci vyhrát jackpot!
Nový příspěvek
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
15.11.2017 16:15:49 vanishd
ten jejich expert vyhrál minulé kolo megatrefy, trefil skoro všechno. asi to teď nasázím podle něj.
15.11.2017 10:29:40 xsnao100
Mě stačí porazit Sigiho :)
14.11.2017 15:09:35 Marek1990
Pan Expert dlouhodobě ví co dělá, navíc je to opravdu sympaťák. Čtu jeho analýzy často a rád, protože je vidět, že ví o čem mluví. Megatrefu rozhodně vyzkouším a snad pana Experta trochu potrápím...:)