Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

MS házená: Sleduj nejen české holky na Fortuna TV!

V období od 1.12. do 17.12. se v Německu, fanouškovské Mecce házené, uskuteční mistrovství světa žen. 24 týmů žen, které nejdou pro ránu daleko. A dvě dobré zprávy? Na mistrovství se „prokousaly“ i české ženy a zároveň budete moci sledovat zápasy na FORTUNA TV!

Krutý los pro české holky!

Přívětivost není slovo, které by se dalo vztahovat k losu českých házenkářek. Však považte a podívejte se na soupeřky:  Norky, to jsou obhájkyně titulu a zdaleka největší favoritky na celkové vítězství v turnaji, jejíž klopýtnutí by se rovnalo senzaci. Ze Skandinávie jsou i další sokyně českého týmu: plavovlasé krásky ze Švédska. Maďarsko, které v play-off kvalifikace vyřadilo slovenské borkyně a které těží z kvalitní domácí soutěže, ve vládne vítěz házenkářské ligy mistrů Györ! Polky sice na šampionát postoupily až na divokou kartu, ale právě divokost a nevyzpytatelnost jsou jejich nejsilnější zbraně. Posledním do party je Argentina, která je zdaleka nejslabší a měla by sloužit jako tým, na kterém si ostatní „nahoní body“. 

Pro český tým je klíčový zápas s Polskem, se kterým se mohou přetahovat o čtvrtý postupový flek, důležité bude i utkání s Maďarskem a povinné vítězství nad Argentinou. Trablem může být absence nejlepší české hráčky Jany Knedlíkové, jediné české vítězky Ligy mistrů, která laboruje se zraněním lýtkové svalu, nicméně je mezi náhradnicemi a je šance, že do bojů zasáhne v průběhu turnaje.

Celkové vítězství: Norsko vs. celý svět

A celkové vítězky? Jak jsme již psali: nejvýraznější favoritky jsou norské hráčky, které ovládly minulé mistrovství v Dánsku….daleko za nimi je trojka Francie, Rusko a Nizozemsko. Další země už mají ještě větší odstup, české hráčky můžete vsadit v kurzu 400. Nejvyšší kurzy hledejte u afrických a jihoamerických týmů: Tunisko, Kamerun a Paraguay.

Vsadit si můžete samozřejmě i na jednotlivé zápasy, a to buď v předzápasových sázkách anebo na LIVE sázení, kde pro vás máme přímé přenosy v rámci FORTUNA TV