Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Nabitý program na MS ve fotbale!

MS_fotbal

Mistrovství světa ve fotbale je tady!! A my pro tebe máme opět opravdu bohatou nabídku fotbalového obsahu navíc obohacenou o spousty novinek právě k MS. A co přesně pro tebe máme? Zajímavé soutěže, analýzy, články, sekci MS fotbal, Happy hours -  bonusové navýšení kurzů, denní speciály a další! Startujeme již 14.6.2018!


Play-off Maraton o 1 000 000 Kč!!

Co by to bylo za mistrovství světa ve fotbale, kdyby skončilo po základní části bez bojů v play-off? To je jako chleba bez másla, víno bez chuti, moře bez soli nebo fotbal bez branek! Proto navazujeme na Mistrovský maraton, který skončí 28.6.2018 a ve kterém rozdáme miliónové bonusy na sázení, jeho druhou částí, vyřazovacími boji! V něm se s ostatními můžeš utkat o rovných 1 000 000 Kč!

hraj

Vzhledem k tomu, že se nám nepodařilo odstranit technické problémy na indikátoru účasti v soutěži, který uvádí chybnou informaci, vypnuli jsme tento indikátor. O počtu účastníků maratonu vás budeme pravidelně informovat, stejně jako o výši bonusu, který je pro každého účastníka maratonu v daný moment připraven. Soutěžit o milion korun můžete dál aktuálně je ve hře 2,416 účastníků.

Mistrovský Maraton o 2 000 000 Kč!

Zahraj si náš Mistrovský Maraton o podíl ze dvou mega! Stačí jen každý den vsadit předzápasový tiket aspoň za kilo s minimálním kurzem 1,15 a budeš ve hře. Buď vytrvalý a získej hezký podíl. A to není všechno. Garantujeme minimální výhru 500 Kč!

hraj


Happy hours: každodenní navýšení výhry až o 30%

Vsaď si na mistrovské zápasy mezi 12 a 13 hodinou a navyš si svou výhru až o třetinu. Jak bonus funguje? Pokud si vsadíš:

·         2 AKO bude ti nabídnuto kurzové navýšení 1,2, tj. 20%

·         3 AKO bude ti nabídnuto kurzové navýšení 1,3, tj. 30%

Maximální možný vklad na tiket je 500 Kč a je možné na něj využít pouze jeden bonus. Bonus lze kombinovat s libovolně vysokým kurzem zápasů MS a jejich podher.


Denní speciál: co se dnes stane?

Každý den vám přinášíme speciální nabídku kurzů, vsaď si na to, co se daný den stane. Máš představu, kolik padne gólů hlavou? kolik padne celkem gólů? Jaký bude celkový počet rohových kopů? Pak je tato kurzová nabídka určená právě pro tebe…

vsad_si


Sekce pro MS ve fotbale

Připravili jsme pro tebe speciální fotbalovou sekci! Najdeš tam infografiku, zajímavé údaje, sestavy týmů, analýzy, našeho experta a další věci, které ti pomohou nejen při sázení.

vice_info


Automatové mistrovství: soutěž o 750 000 Kč

Pořádná nálož peněz…to je naše Automatové mistrovství! Dohromady o 750 000 Kč si můžeš zahrát v celkem pěti kolech. Tak neváhej a zapoj se do soutěže!

hraj


Bonus 500 Kč na ruku!

Pro nové klienty, kteří v průběhu MS dokončí úplnou registraci,  máme bonus 500 Kč na ruku.

vice_info


Na Facebooku hraj o iPhone a Playstationy!

Sleduj náš Facebook, kde bude probíhat po dobu celého mistrovství tipovací soutěž! V jednotlivých kolech můžeš vyhrát Playstation, pro celkového vítěze pak máme připraven iPhone! Vyhrát budete samozřejmě moci i bonusy na sázení! Každý hrací den MS bude k dispozici minimálně jedna tipovací soutěž.


 

 

Nový příspěvek
Přihlaste se pro přidávání příspěvků.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇨🇿
4.7.2018 9:29:01 hejta
*poo*