Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Nejen nové rulety ve Vegas!

Nové rulety

I v novém roce máme pro fanoušky našeho Vegas novinku. Připravili jsme nové hry, které můžete vyzkoušet! Rozšířili jsme nabídku rulet, když nově si přibyla French Roulette a  American Roulette.

Není ruleta jako ruleta!

Francouzská ruleta je symbolem pro klasiku. Najdete na ní vše takové, jako ve skutečném kasinu. Americká ruleta naopak nabízí šanci těm, kteří si myslí, že jedna nula je málo! Chcete více nul u rulety? Americká je ta pravá volba pro vás! Bude vítězná jednonulka anebo rovnou políčko s tajemným znakem „00“?

Za tajemným okem boha Ra

Dále rozšiřujeme i sekci automatů o dvě nové mašiny! Statečný Dave, hlavní hrdina automatu Daring Dave and the Eye of Ra, je něco jako méně známý Indiana Jones. Jezdí si po světě a pátrá po nejrůznějších záhadách a tajemstvích. Je statečný, krásný a prostě cool. Když se doslechl o tajemném oku boha Ra, ihned se vypravil do Egypta a v pyramidě tento cenný artefakt začal hledat. Budete úspěšní společníci Davea a přes tři bonusová kola se „protočíte“ až k odměně mocného boha Ra?

Nemáte rádi strach a tajemno?  Máme Funky Monkey.  Pořádně bláznivé opice na vašem monitoru vyskočí z jednoduchého trojválcového stroje, kde můžete získat až 2500 násobek sázky!

Nový příspěvek
Přihlaste se pro přidávání příspěvků.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇨🇿
Žádné příspěvky nenalezeny