Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Night of Warriors 2018

vemola_v_liberci

Vémola bude řádit v Liberci!

Příznivci ultimátních sportů se mají na co těšit, v sobotu 24. března se v liberecké Home Credit Aréně uskuteční už třináctý ročník Night of Warriors, kde spolu v mezinárodní konkurenci změří síly „válečníci“ v K1 a MMA.

Hlavní ozdobou víkendu by měl být zápas mezi českým bijcem Carlosem Vémolou a francouzským bojovníkem Princem Aounallahem. Zápas mezi českým vyzyvatelem a jeho soupeřem bude zároveň bitvou o titul organizace WASO. Vémola se dal vloni dohromady po zranění krku a zkušeného borce by nemělo nic zásadního limitovat, navíc bude mít výhodu domácího prostředí, rovněž bilance 19:5 potvrzuje kvality českého zápasníka. Francouz je o osm let mladší, ale už v ideálním věku (26), k dobru má i drobnou výškovou převahu. Zápas o titul by tak mohl být o něco vyrovnanější, než napovídají kursy.

Mezi hlavní zápasy večera bude patřit rovněž konfrontace dalších ranařů. Ostřílený Tomáš Hron změří síly se srbským talentem Rade Opacicem, Michal Reissinger narazí na dalšího ambiciozního bojovníka, kterým je Rumun Claudio Istrate známý pod přezdívkou „Černý lev“. David Vinš se pokusí připravit první porážku soupeři z Ukrajiny, kterým je Roman Holovatiuk (5:0). V ryze českém souboji pak poměří svůj um Georgij Fibich a Alan Kapetanovic.

Na programu celého galavečera jsou i další zápasy, které obstarají předprogram.