Nové vychytávky ve Fortuna aplikaci! | Fortuna
X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Nové vychytávky ve Fortuna aplikaci!

Vývojáři naší aplikace nelenili a připravili si pro vás několik zajímavých novinek!

Zde je jejich krátký přehled:

1) Funkce „oblíbené“ (Android OS)

Máte svoji oblíbenou soutěž nebo kurzy na určitou příležitost, třeba na počet branek v zápase? Nebo prostě jen v jednu chvíli sázíte na více zápasů a chcete je mít všechny pohromadě? Zmáčkněte u těchto příležitostí „hvězdičku“ a budete je mít vždy nahoře nebo v sekci „Oblíbené“. Zápas skončil anebo vás daná příležitost už nezajímá? Kliknutím na hvězdičku výběr zase zrušíte.

Do oblíbených si můžete zařadit celou soutěž, skupinu kurzů (např, na počet branek v zápase) nebo přímo vybrané zápasy (sázky live).

Tuto novinku v současné době máme pro aplikaci běžící na OS Android, iOS však bude brzo následovat.

mobil 1mobil 2mobil 3

mobil 4

2) Přihlášení pomocí otisku prstu (Android OS)

Poté, co jsme jako první na trhu uvedli přihlašování do účtu pomocí Touch ID pro majitele iPhone, přinášíme tuto skvělou vychytávku i pro uživatele telefonů se systémem Android. Disponuje váš telefon čtečkou otisků prstů a Androidem ve verzi 6.0 a vyšší? Zapomeňte na hesla a přihlašujte se rychle, jednoduše a bezpečně.

 mobil 5

3) Nový layout a podpora pro iPad (iOS)

Sloučili jsme současnou aplikaci pro iOS s aplikací pro iPady. Aplikace nyní obsahuje rozšířenou podporu a nový dvousloupcový layout pro iPad. Ve svém tabletu tak najdete všechny funkce, na které jste zvyklí z aplikace pro iPhone. Současnou iPad aplikaci budeme vypínat k 1.1.2017.

mobil 6

4) Rozšířené LIVE statistiky (Android OS + iOS)

Kromě oblíbeného Match Trackeru najdete nyní v detailu live zápasu i podrobné živé statistiky o držení míče, střelách, přímých a rohových kopech, ofsajdech a pod. Statistiky zobrazíte stisknutím ikony šipky pod Match Trackerem.

 mobil 7

5) Nové možnosti notifikací (Android OS +iOS)

Máte dobu, kdy nechcete, aby vás notifikace o tiketech rušily „cinkáním“? V nastavení si můžete nově vybrat období, kdy notifikace budou chodit v tichém režimu!

 mobil 8

Zajímají vás jen výherní tikety? Nastavte si, že notifikace budou chodit jen v případě, že je tiket výherní! Notifikace o nevýherních tiketech v takovém případě dostávat nebudete.

mobil 9

6) Rozšířené možnosti při sdílení tiketu (Android OS + iOS)

Každý tiket nyní můžete jednoduše sdílet na všech vámi používaných sociálních sítích. Případně můžete odkaz na tiket poslat kamarádům přes oblíbené messengery WhatsApp, Viber a pod.

  mobil 10

mobil 11

7) Vylepšené vyhledávaní poboček (iOS)

Potřebujete využít služeb Fortuny na pobočce? Po zadání názvu pobočky nebo města se v našeptávači výsledků zobrazí její vzdálenost od vaší polohy. Najít nejbližší pobočku Fortuny tak nebylo nikdy jednodušší!

mobil 12

Nový příspěvek
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Žádné příspěvky nenalezeny