Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Ovládni Sněžnou kopačku a jeď na fotbal!

kopacka

#PŘIHRAJ svému týmu výhru dvoudenního zájezdu na špičkové fotbalové utkání v jedné z evropských velkoměst! Stačí vyhrát turnaj Fortuna Sněžná kopačka, který se koná 23.2.2018 na sjezdovce ve Svatém Petru ve Špindlerově mlýně. Tenhle unikátní fotbalový turnaj se hraje nejen na sněhu, ale ještě navíc do kopce, ty a tví kámoši tak zažijete pocit „nakloněné roviny“ a to samozřejmě z obou směrů :-).

Chceš se turnaje zúčastnit se svým týmem? Pustíš se do sněhové bitvy se svými parťáky z hospody nebo spolužáky ze školy? Záleží jen na vás, zda se úplně na konci budete moc podívat živě na jedno ze špičkových utkání evropského fotbalu! A co to bude??? Duel Ligy mistrů ve kterém angličtí Kohouti z Tottenhamu vyzvou italské rivaly z Juventusu Turín!!! A to už stojí za to se přihlásit.

Jak se do turnaje přihlásit?

Pošli nám svůj příběh a důvod proč by se měl právě tvůj tým zúčastnit! Stačí nahrát krátké video o tvém týmu a nebo poslat fotku a připojit k ní příběh tvého týmu.

My vybereme ty nejlepší, nejzábavnější a nejoriginálnější z vás, kteří následně dostanou šanci zúčastnit se této jedinečné akce a zapojit se do boje o zájezd.

Své přihlášky s výtvory můžete zasílat na e-mailovou adresu sneznakopacka@ifortuna.cz nebo do soukromé zprávy na našem FB.

Kompletní pravidla naleznete zde.

Nový příspěvek
Přihlaste se pro přidávání příspěvků.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇨🇿
Žádné příspěvky nenalezeny