Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Platební metody registrace a jejich ověření

Chcete rovnou doplnit platební metodu? Pokračujte zeleným tlačítkem

Doplnit platební metodu

 

Nebojte, ověření platebních metod je jednoduché a lze provést z pohodlí domova během několika málo minut. Ověření platební metody je samozřejmě zdarma. V případě jakýkoliv problémů nebo dotazů nás můžete kontatovat na naší zákaznické lince 267 218 218, kde vám naši zkušení pracovníci pomohou problém vyřešit.

Pro více informací čtěte text níže.

Níže uvedené informace jsou určeny klientům, kteří byli registrováni u Fortuny před 1. 1. 2017 a týkají se registrace a ověření platební metody. Právě registrace a ověření platební metody je nutnou podmínkou pro online sázení. Proto doporučujeme věnovat níže uvedenému pozornost, abyste si naše produkty mohli bez omezení kdykoliv užít. Možnosti vsadit si na našich pobočkách bez platební metody se nemění.

Zde najdete potřebné informace k následujícím otázkám.

Proč je důležité mít ověřenou platební metodu?
Co znamená "ověření platební metody"?
V aplikaci již mám uvedenou platební metodu, která není ověřená. Co mám dělat?
Mám bankovní účet, který není vedený na moje jméno. Co mám dělat?
Je registrace a ověření platební metody u Fortuny bezpečné?
Nechci si zakládat nový bankovní účet ani účet Skrill, přesto chci dál sázet. Co mám dělat?

Proč je důležité mít ověřenou platební metodu?

Pro využívání všech online produktů nabízených Fortunou je potřeba splnit všechny zákonem stanovené náležitosti, a to včetně registrace a ověření vaší platební metody, bez které nelze online sázení na všechny nabízené produkty umožnit. Platební metodou je rozuměn (i) bankovní účet vedený na vaše jméno (výpis účtu musí být veden na vaše jméno), (ii) platební karta, jejímž jste oprávněným držitelem (vaše jméno je na kartě uvedeno) či (iii) jiný platební prostředek registrovaný na vaše jméno (např. Skrill). Bez splnění této podmínky bude možné sázet pouze na pobočkách, kde podmínkaregistrace platební metody není zákonem vyžadována.

Co znamená "ověření platební metody"?

Jedná se o proces, ve kterém bude ověřeno, že vámi zadaná platební metoda splňuje stanovené podmínky. Zadání vámi zvolené platební metody je velmi rychlé a zabere vám jen pár minut. Nejjednodušší variantou je zadání čísla platební karty vedené na vaše jméno nebo čísla bankovního účtu, jehož jste majitelem. K ověření platební metody může dojít dvojím způsobem, a to (i) provedením ověřovací platby ve výši 3 Kč (nebojte, ověření je zdarma a ani o tuto částku nepřijdete) nebo pokud nechcete provádět ověřovací platbu potom alternativně (ii) nahráním dokumentu do zabezpečeného prostředí v rámci vašeho uživatelského konta prokazujícího, že jste majitelem bankovního účtu (např. sken výpisu z účtu) nebo disponentem platební karty (např. maskované číslo karty spolu s uvedením disponenta).

Náš tip:
·  Ověření platební karty zabezpečené 3D Secure (ověření platby přes SMS) trvá jen několik málo sekund a okamžitě hrajete

Zadání vaší platební metody můžete zahájit například kliknutím na tlačítko „Dotovat“, které po přihlášení k vašemu uživatelskému kontu přes ifortuna.cz naleznete v pravé části stránky pod vašim loginem – viz následující obrázek.

plat metody

Po kliknutí na "Dotovat" se dostanete na stránku, kde můžete spravovat platební metody. Novou platební metodu přidáte kliknutímna tlačítko "Přidat platební metodu". Na následující obrazovce vyberete přidání buď platební karty nebo bankovního účtu.

metoda

Po zadání čísla příslušné platební metody (dle instrukcí na obrazovce) budete vyzván k provedení ověřovací platby ve výši 3 Kč (ověření je zdarma, ani o tuto částku nepřijdete). Pokud nechcete metodu ověřit transakcí, ale doložením příslušných dokumentů, zavřeteokno pomocí křížku vpravo nahoře. Následněse vám zobrazí vaše registrovaná platební metoda (viz následující obrázek), kde kliknutím na "Alternativní způsob ověření" budete moci nahrát dokumenty k příslušné platební metodě.

platebni metoda

Zde nahrajte dokumenty k příslušné platební metodě

platební metoda

Screenshot platební metody musí obsahovat jméno majitele účtu a číslo bankovního účtu:

platební metoda účet

Při přidání platební karty pak screenshot vypadá takto (v případě, že obsahuje číslo a držitele platební karty a zároveň i číslo a majitele bankovního účtu lze tento použít pro ověření bankovního účtu a platební karty zároveň).Zvýrazněné položky musí být vždy viditelné, ostatní údaje mohou být zamazané.

platební metoda karta

Z vaší strany je vše hotovo, po ověření platební metody z naší strany bude vaše platební metoda označena, pokud budou splněny všechny pravidla, zelenou fajfkou v levém horním rohu.

platební metody

V aplikaci již mám uvedenou platební metodu, která není ověřená. Co mám dělat?

V tomto případě jste již dříve zřejmě zadali pouze jedinečný identifikátor (číslo) platební metody, ale neprovedli jste platbu nebo nevyužili alternativní způsob ověření nahráním dokumentů, které prokazují vlastnictví dané platební metody. Pokud číslo platební metody bylo uvedeno chybně, lze tento údaj opravit a změnit a dále postupovat dle uvedených instrukcí. Jestliže údaj o platební metodě nejde změnit, potom je zřejmě tato platební metoda blokovaná. V takovém případě vždy kontaktujte naší zákaznickou linku na čísle 267 218 218 nebo nám pošlete konkrétnídotaz na e-mail helpdesk@ifortuna.cz.

platební metody

platební metody

platební metoda

Mám bankovní účet, který není vedený na moje jméno. Co mám dělat?

Bohužel takový účet nelze ze zákona akceptovat pro účel ověření platební metody. Bankovní účet musí být veden na vaše jméno, pokud jste pouze disponentem a byla vám vydána karta, která je registrována na vaše jméno, můžete si zaregistrovat tuto platební kartu. Pokud žádný takový bankovní účet/platební kartu nemáte, můžete využít možnosti založení bankovního účtu na vaše jméno u některých bank zcela zdarma. Pro informaci zde uvádíme příklady bank, které tyto účty v současnosti dle veřejných zdrojů zdarma nabízí.

·         Air Bank - malý tarif

·         Equa bank - běžný účet

·         Fio Banka - osobní účet

·         mBank - mKONTO - (v současné době s bonusem 500,- pro nové klienty)

Pozn.: nabídky běžných účtů zdarma se mohou v čase měnit a Fortuna neodpovídá za tyto změny

Po založení bankovního účtu jej můžete u nás ověřit (i) ověřovací platbou ve výši 3 Kč po vašem přihlášení k uživatelskému kontu na ifortuna.cz nebo alternativně (ii) doložením dokumentu prokazujícího, že jste jeho majitelem,a to rovněž buď po přihlášení do vašeho uživatelského konta nebo zasláním skenu na e-mailovou adresu ifraudy@ifortuna.cz (všechny transakce či zůstatky samozřejmě můžete na zasílaných dokumentech zakrýt, pro nás je důležité pouze číslo účtu a informace, že je účet veden na vaše jméno). Velmi rádi vám poradíme,co přesně potřebujeme a jak na to, na naší zákaznické lince 267 218 218 nebo nám napište e-mail s vašim konkrétním dotazem na helpdesk@ifortuna.cz.

Od chvíle, kdy pošlete požadovaný sken a po úspěšné kontrole dokumentu našimi pracovníky, budete mít u nás bankovní účet ověřen a již záleží jen na vás, jakým způsobem jej budete dále využívat. Pokud se rozhodnete jej nevyužívat, můžete stále hrát bez omezení a pokud chcete vaše uživatelské konto dotovat výhradně v hotovosti (se zohledněním zákonnýchl imitů), potom k tomu využijte naši rozsáhlou síť poboček na celém území České republiky.

Nechci si zakládat bankovní účet vedený na moje jméno. Co mám dělat?

V takovém případě můžete například využít celosvětově oblíbenou platební metodu Skrill, která funguje jako „virtuální peněženka“. Pro ověření této platební metody vám postačí si založit na několik kliknutí účet na https://www.skrill.com/cz a poslat nám foto obrazovky (viz příklad obrazovky níže – sekce nastavení, záložka osobní údaje) na e-mailovou adresu ifraudy@ifortuna.cz. Prosíme, ujistěte se, že jméno a e-mailová adresa uvedená při registraci u Skrillu je totožná s údaji, které máte vedeny u Fortuny. Pouze za tohoto předpokladu můžeme ověřit tuto platební metodu. Zůstatek na Skrillu může být pro tyto účely nulový, jako je uvedeno na příkladu.

skrill

Je registrace a ověření platební metody u Fortuny bezpečné?

Ano, na to se můžete spolehnout! Naše společnost využívá nejmodernější bezpečnostní standardy, které aktuálně platební trh nabízí (např. 3D Secure). Samozřejmostí je i šifrování zadaných údajů, aby k nim nikdo neoprávněný neměl přístup.

Nechci si zakládat nový bankovní účet, ani účet Skrill, ale přesto chci dál sázet. Co mám dělat?

V tomto případě  využívejte i nadále možnosti sázení na našich více než 600 pobočkách po celé České republice.