Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Plníme přání! Extrémní dávka nových her ve Vegas

netent

Stále jsme slyšeli prosby, že by v našem Vegas měl být větší výběr her! Zapracovali jsme na tom a výsledkem je…extra velký balík nových her ve Vegas! Více než dvacet nových automatů čeká na to, až je zkusíte a začnete na nich vyhrávat! A jaké perly jsme si pro vás připravili? Podívejte se na několik tipů na hry, které budou táhnout!

Dazzle Me je super pětiválcový diamantový automat, který se rozšiřuje a obsahuje tak 76 výherních řad! Samozřejmostí jsou výhry volných her anebo symboly WILD, které vyplní celou jednu (anebo i více ;-)) řad!

Jack Hammer je frajer…něco jako malý Superman zkřížený s malým Spidermanem. Prostě komiksový hrdina, který zachraňuje město, celý svět a do toho získá lásku překrásné zpěvačky Pearl. Jeho dobrodružství můžete zažít také, a to hned ve dvou hrách! Jack Hammer a Jack Hammer 2: Fishy Business. V prvním díle se totiž Jack postaví šílenému vědátorovi (a není to Emmett Braun z Návratu do budoucnosti), který chce, bůhví proč, zničit město a v pokračovaní se Jackovi postaví samotná rybí mafie z přístavu! A pozor! V tomto automatu výherní kombinace znamená „re-spin“ a možnost ještě vyšších výher, což obě hry neuvěřitelně oživuje!

Dalším tipem jsou dva hudební automaty! Jeden je věnován nestárnoucí hardrockové legendě Gun ´n´Roses! Do rytmu jejich největších pecek, jako je například Paradise City, se dostaňte do volných her…a pozor: těch je několik druhů, takže stále máte možnost objevovat nepoznané!

Pro milovníky ještě tvrdší muziky tu máme „ten pravej heavy metal“ v podání automatu skupiny Mötorhead! Získejte nejvyšší symboly na všech válcích a zažijte pořádně velký hudební mejdan!

Koi je princeznička z Japonska a ve své školní uniformě se vydává do světa draků! Jděte s ní a najděte jednu ze čtyř speciálních bonusových her! Nejzajímavější jsou freespiny „Sure win“, které v každém zatočení garantují výhru v minimální výši nejvyšší výhry získané v dosavadních freespinech! Anebo se dostaňte do tajemného kola…

Všechny nové automaty najdete v našem Vegas! A aby se vám lépe hledalo, připravili jsme pro vás níže výpis těch nejoblíbenějších!A POZOR SOUTĚŽ!!

Revoluce začala, revoluce je tady! Do našeho Vegas přibyla banda nových automatů od firmy Netent! Vyzkoušej tyto parádní nové stroje, vymáčkni z nich to nejlepší, co umíš a vyhrávej! A my přidáváme akci! V období od 13.7.2018 – 20.7.2018 vyhrává skutečně každý, protože výhru budeme mít pro každého! Výhry budou výhercům vyplaceny nejpozději do 2 pracovních dnů.

Kompletní pravidla soutěže naleznete ZDE!

hrajdead netent

dazzle gun