Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Prodej svůj rozehraný tiket – CASH OUT

ec full

Myslíte si, že váš favorit už nedotáhne zápas do vítězného konce? Anebo už máte vyděláno a nechcete se strachovat o výsledek do konce zápasu? Tak prodejte svůj tiket Fortuně ještě před vyhodnocením sázkové příležitosti. Přijmutím naší nabídky získáte peníze ihned na svůj účet. O předčasnou výplatu výhry můžete požádat jak na webu tak i v mobilu nebo tabletu, a to včetně aplikací. U Fortuny jako u jediné lokální kanceláře můžete výplatu využít i na LIVE sázkách.

Jak to funguje?

1. Uzavřete předzápasovou AKO nebo LIVE AKO sázku.

2. CASH OUT je možné uplatnit v okamžiku, kdy je na tiketu trefený alespoň jeden zápas.

Jestliže je předčasná výplata tiketu umožněna, tak v přehledu LIVE tiketů a v detailu všech tiketů se objeví informace, za jakou hodnotu je Fortuna ochotná v daný okamžik tiket vyplatit. V prematch tiketech se tato informace objeví v detailu tiketu, kde i zjistíte, zda je možné tiket předčasně vyplatit.

tiket 1

3. Kliknutím na button „Vyplatit“ se Vám obrazí dialogové okno, kde vidíte aktuální nabídku a své rozhodnutí potvrdíte kliknutím na button „Vyplatit teď“. Tímto krokem ihned prodáte tiket za cenu, kterou jste akceptovali.

V případě, že máte zaškrtnutý checkbox „Akceptovat všechny změny hodnot předčasné výplaty“, se cena může změnit a to z důvodu vývoje kurzu na tiketu při vyplacení. Toto platí, pouze pro tikety LIVE.

vyplatit

4. Částka se Vám následně připíše na účet a v seznamu tiketů najdete při takovémto předčasném vyplacení LIVE tiketu hlášku: „Předčasně vyplaceno“. V prematch tiketech najdete před tiketem žlutou ikonku s částkou.

vyplaceno

5. Při změně stavu zápasu nebo z dalších důvodů může být předčasná výplata výhry bookmakerem zamítnuta. V takovémto případě je potřeba proces zopakovat, tj. opět si otevřít tiket a zkontrolovat, zda je stále možné tiket předčasně prodat. Následně znovu kliknout na „Vyplatit teď“ a pak prodej kliknutím na tento button potvrdit.

zamítnuto

Pozn.: Z legislativních důvodů je možné prodej tiketu uskutečnit pouze na AKO sázkách a v případech, kdy je na tiketu kladně rozhodnutý min. jeden zápas. Při předčasné výplatě tiketu není možné následně tiket reklamovat. Doplňující informace najdete také v nápovědě.