X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy
Nabídka dle data
Nabídka dle sportu

Nabídka dle kurzu

1.01.
1.5

Prodej svůj rozehraný tiket – CASH OUT

ec full

Myslíte si, že váš favorit už nedotáhne zápas do vítězného konce? Anebo už máte vyděláno a nechcete se strachovat o výsledek do konce zápasu? Tak prodejte svůj tiket Fortuně ještě před vyhodnocením sázkové příležitosti. Přijmutím naší nabídky získáte peníze ihned na svůj účet. O předčasnou výplatu výhry můžete požádat jak na webu tak i v mobilu nebo tabletu, a to včetně aplikací. U Fortuny jako u jediné lokální kanceláře můžete výplatu využít i na LIVE sázkách.

Jak to funguje?

1. Uzavřete předzápasovou AKO nebo LIVE AKO sázku.

2. CASH OUT je možné uplatnit v okamžiku, kdy je na tiketu trefený alespoň jeden zápas.

Jestliže je předčasná výplata tiketu umožněna, tak v přehledu LIVE tiketů a v detailu všech tiketů se objeví informace, za jakou hodnotu je Fortuna ochotná v daný okamžik tiket vyplatit. V prematch tiketech se tato informace objeví v detailu tiketu, kde i zjistíte, zda je možné tiket předčasně vyplatit.

tiket 1

3. Kliknutím na button „Vyplatit“ se Vám obrazí dialogové okno, kde vidíte aktuální nabídku a své rozhodnutí potvrdíte kliknutím na button „Vyplatit teď“. Tímto krokem ihned prodáte tiket za cenu, kterou jste akceptovali.

V případě, že máte zaškrtnutý checkbox „Akceptovat všechny změny hodnot předčasné výplaty“, se cena může změnit a to z důvodu vývoje kurzu na tiketu při vyplacení. Toto platí, pouze pro tikety LIVE.

vyplatit

4. Částka se Vám následně připíše na účet a v seznamu tiketů najdete při takovémto předčasném vyplacení LIVE tiketu hlášku: „Předčasně vyplaceno“. V prematch tiketech najdete před tiketem žlutou ikonku s částkou.

vyplaceno

5. Při změně stavu zápasu nebo z dalších důvodů může být předčasná výplata výhry bookmakerem zamítnuta. V takovémto případě je potřeba proces zopakovat, tj. opět si otevřít tiket a zkontrolovat, zda je stále možné tiket předčasně prodat. Následně znovu kliknout na „Vyplatit teď“ a pak prodej kliknutím na tento button potvrdit.

zamítnuto

Pozn.: Z legislativních důvodů je možné prodej tiketu uskutečnit pouze na AKO sázkách a v případech, kdy je na tiketu kladně rozhodnutý min. jeden zápas. Při předčasné výplatě tiketu není možné následně tiket reklamovat. Doplňující informace najdete také v nápovědě.