Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Produkt měsíce: Favorit PLUS!

favorit_plus

Kurzové zvýhodnění u desítek až stovek zápasů denně? Možnost získat výhry až o desítky procent vyšší než při použití normálních kurzů? A to všechno bez toho, abys musel platit byť o desetník navíc? To je Favorit PLUS, nová verze oblíbeného Favorita dne!

A jak to celé vlastně funguje? Sestav si sázku typu AKO a přidávej do nich zápasy tak, jak se ti líbí. Pak se podívej na speciální nabídku Favorita plus a přidej si zápas s bonusovým kurzem z této nabídky. Záleží na tom, kolik zápasů na tiketu máš, hranice je 5, 8 a 12 zápasů. Čím vyšší hranice, tím vyšší kurz. A o kolik se kurz navýší? Podívej se třeba na příklad fotbalového zápasu Rumunsko – Chile.

FP

Z běžného kurzu 2,23 na vítězství Jihoameričanů se můžeš dostat na kurz 2,38 při pěti sázkových příležitostech při osmi zápasech je navýšení o 0,25) a při překonání nejvyšší hranice 12 zápasů na tiketu je kurz dokonce 2,88! O celých 0,55 více pro tebe zadarmo!

Pro úplnou přehlednost tu máme pro tebe tři příklady:

FPFP

Rozdíl ve výhře je 70 Kč o které by ses připravil, kdybys Favorita PLUS nepoužil

FPFP

Skoro 1300 Kč…to je rozdíl při osmi zápasech na tiketu a použitím nebo nepoužitím Favorita PLUS!

FPFP

Rozdíl v celkovém kurzu 171…a tím pádem i výhra vyšší o 17 000 Kč! To je rozdíl jediného kliknutí, které nic nestojí! Používej naši vychytávku Favorita PLUS, vyplatí se to! Protože jen přemýšlej, co by se dalo udělat s krásnými 17 000 Kč navíc!

Favorit PLUS má jen dvě omezení: na jeden tiket lze dát jen jeden zvýhodněný kurz a do počtu zápasů na tiketu se počítají jen ty, které mají kurz minimálně 1,1.