X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy
Nabídka dle data
Nabídka dle sportu

Nabídka dle kurzu

1.01.
1.5

Rozšířená nabídka eSportů!

progaming

Esporty jsou v současné době dynamicky se rozvíjející činnost a Fortuna, jako sázková kancelář, nemůže zůstat pozadu. Můžete si proto vsadit nejen na vítěze zápasů mezi jednotlivými týmy, ale i na celkového vítěze. Vše můžete pohodlně sledovat na streamech a rozhodnout se třeba podle toho, jak svoji sázku umístíte. Zápasy totiž samozřejmě nabízíme i v Live sázkách!

Fortuna bude letos v nabídce esportů vypisovat každý větší zápas a bude mít pokryty všechny nejdůležitější esports hry: CS:GO, LoL, Dota 2, Heartstone anebo třeba Overwatch.

A co nás čeká nejdříve? V Arena of Starts v Gentingu se utká 8 nejlepších světových týmů ve hře Dota 2, což je hra, jenž původně začínala jako komunitní modifikace hry Warcraft 3. Favoritem je tým Virtus, nicméně sestava týmu Wings budí respekt svojí silou a může Virtus hodně potrápit. Prize pool tohoto turnaje je neuvěřitelných 250 000 USD!

Ve hře CS:GO se bude konat Global Premier Challenge, kde je prize pool nižší: „pouze“ 50 000 USD.  Turnaj se stále bude muset vypořádat s absencí čínského týmu VG.CyberZen a brazilských BigGods, kteří stále řeší problem s vízy a nemohou tak nastupovat v mezinárodních zápasech.

Již tradičních 10 týmů, rozdělených do dvou skupin po pěti, se utká na šampionátu v Evropě ve hře League of Legends (LoL). Fanouškové jsou mírně v rozpacích z nově zavedených pravidel, nicméně většina z nich doufá, že nová pravidla přispějí k větší atraktivitě zápasů.  Jakému týmu změny prospějí a kdo na nich nakonec prodělá?

Nový příspěvek
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
12.1.2017 11:27:09 ivKooo
Sweet.. dnes si po delsi dobe dobiju 1000 Kc na fortunu, protoze si chci vsadit Live sazku na Dotu 2.. napoprve mi je tiket hned zamitnut a po dalsich 5 minutach mi je pro zmenu hlaseno, ze sazkova nabidka neni aktivni, i kdyz dal vypsane kurzy sviti a to i po refreshnuti stranky.. tak to ty live sazky na e-sporty radeji nedelejte, kdyz to neumite..
7.1.2017 20:45:03 peggynka1
*poo* *poo* *poo* *poo* *poo* *poo* *poo* *poo*