Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Tikety, co stojí za to!

Milionová výhra

Další „Melounář“

V chrudimské pobočce si sázející v neděli 16.7. vsadil 6 tiketů na číselné hry, z toho 3 na hru Meloun. Na jednom z tiketů měl kombinaci čísel 1, 4, 9, 19, 28, 29, 35 a 73, které byly všechny ve dvaceti vylosovaných. Stejně jako přesně před třemi týdny v Jablonci nad Nisou i sázející z Chrudimi se může těšit na svoji milionovou výhru.

228 tisíc za (skoro) samé remízy!

Pořádnou výhru si odnesl i majitel dalšího tiketu, kam umístil čtyři remízové fotbalové zápasy a jednu výhru hostů: v přátelském duelu mezi Sochaux a Dijonem, které skončilo 2:3. Hosté v 62.minutě vedl 0:3 a vypadalo to na jasný zápas, domácí Sochaux však mocně zafinišovalo a dvěma brankami snížilo, ale na celkový obrat utkání už to nestačilo, což našeho sázkaře potěšilo. Přihrál si totiž na svůj účet výhru 228 370 Kč!

Španělský golfista odpálil 80 000 Kč!

Cabrella-Bello. Že vám toto jméno nic moc neříká? Jedná se o španělského golfistu ,vítěze tří turnajů  European Tour. A ten poslední, Scottish Open, vyhrál právě tento víkend, kdy kurz na jeho vítězství byl hodně hezký: 40! Majitel tohoto tiketu to odhadl naprosto přesně a bere výhru 80 000 Kč!