Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

NHL: noc výherních tiketů!

tikety

NHL je pekelně těžká soutěž. A to nejen pro hráče, ale i pro sázkaře. O to více pak potěší výhra z tiketu nikoliv jen na výsledek zápasu, ale na výsledek zápasu a třeba počet branek v něm!  Jeden takový maxikombík o 6 skupinách a 13 zápasech tu máme! Ve všech duelech měli vyhrát domácí a mělo padnou aspoň pět gólů. To se nestalo jen ve dvou duelech. Arizona neporazila Las Vegas (a navíc branky jsme v základní části viděli jen čtyři). V LA sice padlo branek rovných 10, co ale naplat, když Králové dali jen tři a hosté z Colorada sedm. I se dvěma chybami ale sázkař za 500 Kč bral více než 114 tisíc korun!

Kolik zápasů potřebuješ na kurz 432?

Výhrou 216 200 Kč si totiž noc ze středy na čtvrtek vylepšil další náš sázkař. A kolik zápasů bylo potřeba na tiket s celkovým kurzem 432? Pouhých pět! Cestou samozřejmě zase byly podhry, tentokrát na výsledek třetina/zápas. A protože se domácím v noci dařilo, i tady dominují samé jedničky. A za nás je tento tiket na jedničku třikrát podtrženou!

tiket

Dva týmy se zbláznily!

NHL byla tuhle noc opravdu velký masakr! Tady je totiž další maxikombík, tentokrát se třemi chybami. Další tiket – další podhra, což jen dosvědčuje, jak širokou nabídku Fortuna má! Tentokrát sázkař sázel na počet branek jednotlivého týmu. Selhala Tampa Bay (měla dát 4-branek, nepochopitelně se utrhla na celých sedm!), Minnesota (šest branek místo 4-5) a Arizona – ta naopak s brankami šetřila (2 místo 4-5). I tak ovšem tiket přinesl krásnou výhru 168 042 Kč!

Stále toho není dost? Podívej se na tohle!

Ale tohle už není vážně možné…Tentokrát plně zelená palba v tiketu za 500 Kč a výhrou 180 799 Kč. Podívejte se sami, jak střílí střelci!

tiket