Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Tikety týdne: Fanklub defenzivního fotbalu by zaplakal

tikety

Fanklub Defenzivního fotbalu nad tímto tiketem zapláče!

Propracovaná defenziva, žádné velké honění dopředu a hlavně neinkasovat. Vždyť „nula nula je dobrej výsledek!“. To je idea Fanklubu defenzivního fotbalu. S tím ovšem ne zcela tak souhlasí majitel jednoho „toaletního papíru“ na kterém najdeme neuvěřitelných 51 fotbalových zápasů z doslova celého světa! A jaké bylo kritérium? Jediné: v zápase musí padnou aspoň dvě branky. Kurzy byly samozřejmě nízké, největší „náloží“ (1,35) byl ohodnocen zápas Fiorentina – Juventus (zápas skončil 0:3) a naopak nejmenší kurz (1,06) najdeme u duelu Manchester City – Bournemouth (City vyhrálo 3:1 a dvě branky padly do 44.minuty). Ale znáte to. Setinka ke setince, kousíček po kousíčku, a najednou máte tiket s celkovým kurzem 8876! Takže stačí vsadit za 25 Kč a výhra je 221 916 Kč!!! Parádní trefa!

Linssen do Sparty?? Nedal penaltu a zkazil tiket!

Ačkoliv na tomhle tiketu najdeme super výhru přes 176 tisíc Kč, mohlo být ještě daleko veseleji! V maxikombíku je totiž jediná chybka, a to v zápase holandské ligy Vitesse Arnhem – Emmen. Utkání dle sázkaře měli ovládnout domácí a statistky nasvědčují, že k tomu neměli daleko!  Držení míče? 66 %. Poměr střel 25:7. Poměr střel na branku 8:4. Hosté inkasovali 5 žlutých, takže museli hrát opatrněji. A pozor…domácí kopali v 88. minutě penaltu, ale Linssen podklouzl a poslal míč…vysoko nad! Způsobil tak nejen ztrátu domácím „černožlutým“, ale také jedinou chybu na tomhle super tiketu a dostal se do hledáčku skautingového oddělení pražské Sparty :-).

Prali se, ale vítěze nepoznali

Sází se i na bojové sporty! Po monstrózní akci Oktagon 10 v pražské O2 Aréně měli fanoušci boxu možnost vsadit na duel Wilder – Fury. Utkání skončilo velmi překvapivou remízou, která se v boxu stává naprosto minimálně. Tomu nasvědčoval i hodně vysoký kurz: celých 25! A na této sólovce tento kurz skutečně najdete!

Šťastná Trojka! Zkusíš jí?

Rozdávaly i naše číselné hry! Celých 100 000 Kč si odnesl sázkař na naší pobočce v Jižních Čechách ve hře Trojka! A jaká byla ta tři šťastná čísla? 5, 8, 18! Jestli také chcete zkusit své štěstí, tak pozor, číselné hry jde sázet pouze na pobočkách!

Nový příspěvek
Přihlaste se pro přidávání příspěvků.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇨🇿
Žádné příspěvky nenalezeny