X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Více cest jak získat supervýhry!

Supervyhry

483 tisíc za dvě chyby!

Tak tohle se hodně povedlo! Za 159 Kč „vyrejžovat“ přes 483 tisíc, tomu se opravdu říká megatrefa! Majitel tiketu si dokonce dovolil „velkopansky“ udělat na své „vstupence ke štěstí“ dvě chyby, naštěstí pro něj je vložil do jedné skupiny. A o jaké zápasy že šlo? Mládežnickou anglickou ligu, kde si Chelsea neporadila s Evertonem, a přátelský zápas v hokeji mezi Rosenheimem a Viptenem. Jinak ovšem trefy parádní…třeba ta v kurzu 3,05 na remízu v duelu Beleneses - Setúbal v rámci portugalské soutěže nebo další remíza z holandské nejvyšší ligy mezi Bredou a Spartou Rotterdam, kde hosté z Rotterdamu prohrávali už 2:0 a až dvěma brankami v posledních 20 minutách rozhodli o dělbě bodů.

Demolice Arsenalu pomohla ke statisícům

Druhý náš tiket je o poznání kratší, „pouhých“ 8 zápasů vsazený v rámci „Profisázky“, což je sázení bez manipulačního poplatku na pobočkách. Sázkař si většinu zápasů na svém tiketu mohl kontrolovat přímo u nás na streamech, neboť zápasy z italské Serie A (2 zápasy na tiketu), německé Bundesligy nebo španělské La Ligy (obě tyto soutěže byly na tiketu zařazeny jedním zápasem) můžete sledovat na naší Fortuna TV. A kolik tedy sázkař na tiketu, kam zařadil třeba i demolici Arsenalu od Liverpoolu nebo vítězství loňského překvapení německé ligy Lipska nad Freiburgem 4:1, vyhrál? Přes 216 tisíc Kč!!!

A vyhrává se i v našem Vegas

V úterý 29.8., krátce po desáté hodiny večerní, usedl jeden z našich hráčů ke hře Cat Qeeen s bankem 4 352 Kč a zanedlouho mu svítilo na ukazateli hotovosti částka o dvacet tisíc Kč vyšší. „Drží se mě štěstí, zkusím jinou hru“ řekl si možná a přesedlal na Souboj titánů. A i tam byl úspěšný, severským mytologickým bohům nedal nejmenší šanci a odcházel s kontem bezmála 60 000 Kč…“Piráti, ti maj hodně peněz, ti budou dávat“, problesklo mu asi hlavou a zkusil slot „Captain´s Treasure“…po zuřivých soubojích si z Karibiku odnášel hráčské konto s částkou 80 205 Kč. Na závěr se chtěl možná trošku zchladit, proto zvolil ledovou hru „Ice Run“. Jenže místo ledového uklidnění přišla žhavá bomba! V bonusové hře získal výhru 166 120 Kč!  Bylo krátce před jedenáctou hodinou večerní a účet hráče ukazoval krásnou hodnotu 238 011 Kč!

Nový příspěvek
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Žádné příspěvky nenalezeny