Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Výhra s vůní čabajky

vyhry

Výherní tiket minulého týdne, který bychom vám chtěli představit, obsahuje tři hokejové zápasy z ne zcela prvotřídních hokejových lig. Dvakrát je zastoupena země na Jutském poloostrově (Dánsko), jednou pak zápas vonící čabajkou a „nejmělčím jezerem“ na světě (Maďarsko).

Zatímco duel Gentofte – Hvidovre byl ztělesněním snu Fanklubu defenzivního hokeje, když borci obou týmů dokázali touš do branky soupeře dopravit jen dvakrát, duel Odense – Frederikshavn byl jiná divočina. Oba týmy bojují o přední místa v tabulce, ovšem v dostatečném dohledu za suverénním Herningem. První třetina vyšla lépe hostům, kteří domácím fanouškům poslali tři pozdravy v podobě tří branek, druhá část tohoto představení naopak patřila domácím: po čtyřiceti minutách se šlo do šatny za stavu 2:3.

Ve třetím dějství nejdříve domácí Kanaďanem Mitchellem srovnali stav, další zámořský borec DeLuca však opět strhl vedení na stranu Frederikshavnu a to čtyři a půl minuty před závěrečnou sirénou. Odense to však nezabalilo. 29 sekund před koncem Ehlers svojí druhou brankou zápasu nejenže poslat utkání do prodloužení, ale též „přihrál“ zelenou fajfku na výherní tiket v hodnotě bezmála 540 tisíc Kč!! Byly to nervy, ale vyšlo to! Mimochodem, na nájezdy nakonec dominovat Frederikhavn, to jen pro hokejové statistiky.