X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Výhry s fotbalovou příchutí

Supervýhry

V dnešním souhrnu nejvíce rezonuje jedno sázkařské téma: kvalifikační duely o cestu do Ruska.  Podíváme se však i na tiket, kde dominuje tenis.

Výhra zmírnila český zmar

V pondělí definitivně uhasly naděje českého fotbalu na cestu na MS do Ruska. Prohra v Severním Irsku byl hřebíček do rakve postupových šancí. Na tomto tiketu však byl jeden krůček k výhře přes 609 tisíc Kč! Majitel tiketu s klidem v duši vsadil na to, že v Belfastu Jarolímovi svěřenci nevyhrají. To samotné samozřejmě na výhru nestačilo, tiket byl doplněn dalšími (většinou nízkými) kurzy, třeba na vítězství Anglie nad Slováky nebo prohru San Marina na Kavkazu. Tyto nízké kurzy však doplnili i kurzy vyšší, třeba duel ze ženského US Open, kde Kanepiová v duelu s Kasatkinovou rozhodně nebyla favoritkou!

Čtyři zápasy a jeden František

A teď kvalifikace z trošku jiného pohledu. Sázka „jednoho Palackého“ a pouhé čtyři zápasy, to neslibuje žádné velké terno. ALE! Máte-li na tiketu výhru nefotbalového Finska nad Islandem (v kurzu 4,15), pohromu Rakouska ve Walesu v kurzu 2,2, výhru Ukrajiny nad Tureckem v kurzové hladině 2,23 a hlavně vyloupení Izraele Makedonci ve vysokém kurzu 5,4, můžete i za toho jednoho Palackého brát skoro 110 000 Kč!

Dobře investovaných 90 Kč                                                                                

Jako přechozí tiket pěkný…ale máme ještě lepší. Nejnižší kurz na tiketu 1,87 z duelu Slovinsko – Litva (hráči z alpské země museli své pobaltské kolegy porazit jak v půlce, tak v celém zápasu)? A nejvyšší…rovných pět a půl za PŘESNÝ výsledek 3:0 v duelu Polsko – Kazachstán! Sázkař ukázal, že není potřeba hrát jen známé jedničky, nuly a dvojky, ale že je občas užitečné se ponořit i do kurzové nabídky podher!

A nakonec… je tu krasavec!

Začali jsme vysokou výhrou, skončíme vysokou výhrou…Ale i vysokou sázkou. 20 000 Kč byla suma, na kterou si sázkař ocenil důvěru v tiket, který obsahoval osm tenisových a dva fotbalové výsledky. Nebudeme chodit okolo horké kaše, podívejte se na toho krasavce s výhrou více než mega sami!

Nový příspěvek
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
8.9.2017 0:03:52 SCURVEX
Kontroluje někdo ty texty? Potřebovali byste korektora.