Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Zahraj si Blackjack!

Zcela nově si můžeš u Fortuny zkusit BlackJack, jednu z nejoblíbenějších karetních her současnosti! A navíc, můžeš si zahrát i se svými kámoši ať už jste třeba tisíce kilometrů od sebe!

Co je to Blackjack?

Blackjack je jednou z nejoblíbenějších karetních her na světě. Můžeš si ho zahrát v každém pořádném kasinu, s přáteli doma nebo nově ve Fortuna Casinu.

Samotná hra je velmi snadná. Stačí mít z rozdaných karet součet co nejbližší hodnotě 21, který je zároveň lepší než součet krupiéra. Nesmíš však 21 překročit, to bys automaticky prohrál.

Jaký Blackjack najdeš ve Fortuna Casinu?

Ve Fortuna Casinu ti nabízíme dvě varianty Blackjacku. Klasický Blackjack a Blackjack Surrender.

Oba ve formě her pro více hráčů, abychom navodili pocit živé hry, protože u jednoho stolu budeš hrát s více hráči. Navíc si s nimi můžeš i chatovat, bavit o hře a sdílet tipy.

Proč hrát Blackjack u Fortuny?

·         Blackjack je karetní hra, kde se podílíš na hře. Aktivně můžeš ovlivnit výsledek tím, jestli zvolíš další kartu, typ sázky, pojištění nebo rozdělení. Máš prostě více možností, jak ovlivnit svou hru a výhru.

·         Můžeš si vybrat limity stolů a hrát podle svých možností.

·         Hraješ Blackjack ve variantě hry pro více hráčů, tedy s ostatními hráči u jednoho stolu.

·         Fortuna je plně licencované české online casino, které má povolení od Ministerstva financí ČR. Je certifikované a podléhá českým zákonům. Proto je bezpečné a nemusíš se bát o vyplacení výhry nebo jiných problémů.

Návod, jak začít hrát

Hraní Blackjacku je snadné. Přesto všem doporučujeme si přečíst Herní plán, kterým se řídí hra Blackjack ve Fortuna Casinu.

Hra začíná tím, že si zvolíš limit stolu. Po kliknutí na Připojit si přisedneš k samotnému stolu.

Blackjakc1

Vyber si pozici (barvu), na které budeš hrát a sázet a opět klikni na Připojit. Podle toho budeš mít i barvu žetonů.

Blackjack2

Nyní už stačí zvolit výši sázky. Tu je potřeba potvrdit kliknutím na tlačítko Potvrdit sázky. Až potom je vklad do hry uhrazen.

Blackjack3

Jelikož se jedná o hru pro více hráčů, na vše máš časový limit – na podání sázky, zvolení další karty…

Jaké máš možnosti po rozdání karet?

Po rozdání prvních dvou karet a dále při hře (desítky, kluci, královny a králové mají hodnotu 10, esa mohou mít hodnotu 1 nebo 11) máš tyto možnosti hraní:

1.       Vzít kartu (Táhnout) – můžeš si vyžádat další kartu a vylepšit tak svou kombinaci, abys byl co nejblíže hodnotě 21.

blackjack4

2.       Stát – nebereš další kartu, máš již 21 nebo méně a nechceš dále riskovat případné překročení 21

3.       Rozdělit – pokud máš první dvě rozdané karty stejné, můžeš je rozdělit a hrát tak jakoby dvě hry za dvojnásobek původní sázky

4.       Dvojnásobek – v případě dobré hodnoty prvních dvou karet lze vsadit navíc dvojnásobek. Za to však dostaneš jen jednu další kartu

5.       Pojištění - pokud je první kartou krupiéra eso, můžeš vsadit polovinu částky své původní sázky a obdržíš výhru 2:1 (tj. výhru odpovídající trojnásobku pojištění), pokud krupiér bude mít „Blackjack“. Jestliže krupiér nemá „Blackjack“, prohráváš.

Blackjack5

6.       Odstoupit – platí jen u Blackjack Surrender. Pokud se ti první dvě karty nelíbí, můžeš je zahodit (odstoupit) a vrátí se ti polovina sázky zpět.

Blackjack6

Výhry v Blackjacku

Vítězné kombinace jsou vypláceny v poměru 1:1. Když vsadíš 100 Kč, získáváš 200 Kč (100 Kč původní sázka, 100 Kč výhra). Jestliže však získáš „Blackjack“ (kombinace karet tvořící eso a karta s hodnotou 10), výplatní poměr je 3:2. Při sázce 100 Kč, získáš 250 Kč  (100 Kč vaší původní sázky zpět a výhru ve výši 150 Kč).

Vše je pak hned vyplaceno na zůstatek účtu.

Pustit se do hry

Nyní už se můžeš pustit do hry a začít hrát Blackjack. Pokud potřebuješ další informace, přečti si Herní plán, Nápovědu v detailu hry nebo FAQ, případně se obrať na naši Zákaznickou podporu.