Skoro 400 000 Kč na sázce FALC! | Fortuna
X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Skoro 400 000 Kč na sázce FALC!

Vyplaceno

Čtyři zápasy za 215 000 Kč!

Vraťme se ještě ve zkratce ke dvěma velkým fotbalovým turnajům, které vyvrcholily v minulém týdnu. V semifinále Eura do 21 let se utkali mladí Němci s mladými Angličany a jak je u Angličanů zvykem: vypadli na penalty. To v druhém duelu jsme viděli jen 90 minut boje, Italové nestačili na své soky ze Španělska a podlehli 3:1. Oba tyto zápasy měl na tiketu náš sázkař, jednou dokonce v kombinaci vítěz zápasu/počet branek!  Remíza se urodila i na Konfederačním poháru v Rusku. Portugalsko s Chile remízovalo 0:0 (v kurzu 3,2), ve druhém zápase pak Německo porazilo Mexiko 4:1. I tady sázkař nesázel na pouhé vítězství Němců, ale sázku položil jako „vyhrají Němci a oba týmy dají gól“.  Mimochodem, to nejdůležitější jsme vám ještě nenapsali: sázka 2000 Kč, výhra přes 215 000 Kč!

Expert na asijský fotbal

Dobře postavený maxikombík dokáže i při čtyřech chybách přinést hezkou výhru. Na tomto tiketu se všechny čtyři chyby podařilo narvat hned do první skupiny, ostatní tak byly výherní. Sázkař je odborníkem na asijský fotbal, celý tiket s více než 20 zápasy je sestaven pouze z duelů japonské, čínské a korejské ligy! Hodně hezký počin a výhra přes 100 000 Kč.

Znáte sázku FALC?

Třetí tiket je tenisový. Ale hlavně v sázce, která se tak často nepoužívá, FALC. Pojďme si o tomto druhu sázky něco říct. Jedná se vlastně o tvz. postupnou sázku, kdy je tiket rozdělen na několik skupin, které na sebe navazují. Výhra z první skupiny se pak dělí. Polovina je výhra, kterou má sázkař jistou, druhá polovina jde jako vklad do další skupiny. Tam je situace obdobná. Na našem příkladu vidíme, že skupina A má kurz 2,11 a byla vsazena za 20 000 Kč. Výhra z této skupiny je tedy 42 200 Kč, z čehož přesně polovinu (21 100 Kč) má sázkař jako jistou výhru, druhou část vložil jako vklad do skupiny B. Tam byl bohužel jeden zápas vyhodnocen kurzem 1, takže se celková výhra snížila, i tak ale 396 891 Kč není špatných!

Nový příspěvek
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Žádné příspěvky nenalezeny