Sokolov-Č. Budějovice: 0 | Fortuna
X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Zavřít

Vážení klienti, dne 20. 6. 2018 v době od 8:00 do 8:30 nebude možné přihlásit se do našeho casino webu z důvodu technické odstávky webu. Omlouváme se za komlikace.

Sázkové příležitosti
Ligy

Sokolov-Č. Budějovice: 0

24. září 2017 15:00

Více analýz
sokolov_full

Budějovice odstartovaly stejně jako loni sezonu na jedničku, jenže stejně jako loni se v půlce podzimu začínají zadrhávat a z posledních dvou kol vytěžily pouze jeden bod za domácí remízu 1:1 se čtrnáctým Frýdkem-Místkem. Ve vyrovnané soutěži se nicméně stále drží v houfu tří prvních celků se shodným ziskem 15 bodů. V neděli jedou do Sokolova, která ne a ne ustálit svoje výkony. Baník dokázal remizovat u vedoucí Opavy, porazit doma rozjetý Třinec nebo naposledy vyhrát na Žižkově, mezitím ale prohrál v lize čtyři zápasy a ve dvou domácích duelech inkasoval po třech brankách. K utkání s Budějovicemi nastoupí domácí po středečním poháru v Jihlavě, kde Baník podlehl 0:1. S Budějovicemi budou rádi za nerozhodný výsledek, kterým skončily oba vzájemné zápasy loňské sezony.

info zápas správné tipy výsledek
1032 Sokolov - Č.Buděj. 2,02,12 0:1

Vytvořeno 23. září 2017 09:52

Nový příspěvek
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Žádné příspěvky nenalezeny