Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

X Factor USA - kdo vypadne

Čtvrtý živý přenos americké pěvecké soutěže X Factor nese téma Díkůvzdání. Po loňském ročníku víme, že aktuální kolo bude stoprocentně o emocích, protože soutěžící děkují zpěvem nejbližším, odhalují životní příběhy a zpěv se pro jednou dostává na druhou kolej. Kdo vytřískal ze svého vystoupení nejméně emocí? Dnes nás znovu opustí dvě soutěžící.

Favorité ne vyhazov zůstavají ve čtvrtém kolem stále stejní. První kdo je znovu ohrožený je Arin Ray. Hlasově to nebylo nejhorší vystoupení, ale diváci se těžko s Arin ztotožňují. Postrádají směr a hudební tvář v soutěži. Navíc od Britney napočtvrté dostal písničku, která ho nebavila a nuceně bez výrazného prožitku ji odzpíval. Toho si samozřejmě porota všimla a dala mu to sežrat.

Druhá je na paškále Paige Thomas. I ona už minimálně dvě kola přesluhuje a dnes to vypadá na definitivní hřebíček do rakve. Příval emocí neustála, to ji extrémně rozházelo závěr songu. I když zpívala song původně od Britney Spears, tak hlasově to nebyl žádný šlágr, který by nás zvedl ze židle. Vystoupení bylo nevyvážené a i tento týden se projevilo, že je Paige jedním z nejslabších článků soutěže.

V ohrožení může být i Cece Frey, která od prvního kola dokazuje, jak moc falešně umí zpívat, ale v aktuálním kole nebyla nejhorší, i když hlasově to nemělo daleko od katastrofy. Divákům ukázala velmi dojemný a srdcervoucí příběh, že si myslím, že diváci tentokrát posunou hlas na druhou kolej a mnoho hlasů pobere za příběh. V bezpečí nemůže být ani Beatrice Miller, která počtvrté za sebou zpívala pomalý song. V polovině vystoupení se sice rozjela, ale bude záležet na vkusu diváků, jestli je Beatrice ještě v této podobě baví.

Vytvořeno 22. listopadu 2012 18:31

Nový příspěvek
Přihlaste se pro přidávání příspěvků.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇨🇿
Žádné příspěvky nenalezeny