Zlín-Třinec | Fortuna
X

Internetový prohlížeč, který používáte, není aplikací plně podporován.

Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Naše stránka používá cookies. Jejím používáním souhlasíte s podmínkami použití cookies. Rozumím

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Sázkové příležitosti
Ligy

Zlín-Třinec

Více analýz
Hokej

V zápase tabulkových sousedů půjde o to, která ze dvou negativních skončí. Jestli zlínská šesti domácích zápasů bez vítězství, nebo třinecká pěti venkovních porážek v normální hrací době. Pátý Zlín naposledy doma podlehl v pátek Spartě Praha 2:3. Berani začali hrát až za stavu 0:3, přesto měli na vítězství. V závěrečné třetině drtili hosty jak lis, na střely vyhrály 25:9, Neuvirtha ale nepřekonali ani z vyložených šancí. Domácí ztráty si Zlín vynahrazuje dovozy z venku, nedělní vítězství 4:1 v Jágrově Kladně pro něho bylo už osmé v řadě na cizích kluzištích.

Šestý Třinec se z mnoha důvodů jeví pro Berany jako ideální soupeř na zlomení černé domácí šňůry. Ocelářům se venku nedaří a střelecký prach zvlhnul kanonýrovi Růžičkovi. Třinecký fantom dal ve čtyřech předchozích zápasech jediný gól a také v prvním zápase proti Zlínu se neprosadil. Hosté ve Slezsku vyhráli 3:2 a doma se jim s Třincem dlouhodobě daří. Od roku 2010 s nimi na Zimním stadionu Luďka Čajky neprohráli za tři body a v loňském předkole play-off je vyřadili 3:2, když rozhodující pátý duel vyhráli 4:2.

Vytvořeno 20. listopadu 2012 09:52

Nový příspěvek
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Žádné příspěvky nenalezeny