Některé funkce nemusí fungovat korektně. Doporučujeme stáhnout některý z moderních internetových prohlížečů zde, alternativně lze užít zjednodušenou verzi stránek Fortuny.

Pro zvýšení komfortu a možnosti optimálního využití všech funkcí si prosím zapněte ve svém prohlížeči Javascript. Návod

Nabídka dle kurzu

1.01.
1.5

EXPERT českého fotbalu | Česko

Přidej si do své 5 AKO-navýšení výhry o 11%, 7 AKO-navýšení výhry o 22%, 10 AKO-navýšení výhry o 33% (navýšení nelze vzájemně kombinovat).

Expert CZ - zápas 1 0 2 datum
2.06
3.28
3.35
22.9.
18:00
EXPERT 5 AKO bonus navýšení výhry o 11% 69856 přidej si do své 5 AKO a zvyš si tak výhru o 11%

Více
zápas počet branek zápas/počet branek zápas/1.pol. počet branek dvojitá šance 1.poločas 1.pol. počet branek 1.pol. 1.tým přesně branek 1.pol. 2.tým přesně branek 1.pol. přesně branek 1.tým dá gól 2.tým dá gól oba týmy dají gól zápas/oba týmy dají gól oba týmy dají gól a počet b... Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 3:0 zápas bez remízy poločas/zápas 1.tým dosáhne branek 2.tým dosáhne branek rozmezí branek 1.tým rozmezí branek 2.tým rozmezí branek 1.branka 1.branka-minuta čas 1.branky 1.tým 1.branka-minuta 2.tým 1.branka-minuta 1.branka/zápas 2.poločas 2.pol. počet branek 2.pol. 1.tým přesně branek 2.pol. 2.tým přesně branek 2.pol. přesně branek 1.poločas/2.poločas poločas s více brankami padne přesně branek 1.tým přesně branek 2.tým přesně branek přesný výsledek 1.pol. přesný výsledek 2.pol. přesný výsledek padne branka-minuta nepadne branka-minuta 0-15 minuta zápasu 0-30 minuta zápasu 0-60 minuta zápasu 0-75 minuta zápasu 1.pol. padne branka 2.pol. padne branka 1.tým dá gól v obou pol. 2.tým dá gól v obou pol. oba dají gól v obou pol. 1.tým dá gól v 1.pol. 2.tým dá gól v 1.pol. 1.tým dá gól v 2.pol. 2.tým dá gól v 2.pol. 1.tým vyhraje s čistým kont... 2.tým vyhraje s čistým kont... 1.tým vyhraje oba poločasy 2.tým vyhraje oba poločasy 1.tým vyhraje alespoň jeden... 2.tým vyhraje alespoň jeden... Dá gól (hráč musí nastoupit...