15:35

Fotbal | MS do 20 let

Polsko

Více
Zápas Favorit PLUS: zápas Počet branek Zápas/počet branek Dvojitá šance 1.poločas Zápas/oba týmy dají gól Oba týmy dají gól a počet b... Oba týmy dají gól 1.tým dá gól 2.tým dá gól Zápas bez remízy Poločas/zápas Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 0:4 Handicap 0:5 1.tým dosáhne branek 2.tým dosáhne branek Rozmezí branek 1.tým rozmezí branek 2.tým rozmezí branek Zápas/1.poločas počet brane... 1.poločas počet branek 1.tým 1.poločas přesně bran... 2.tým 1.poločas přesně bran... 1.poločas přesně branek 1.branka 1.branka-minuta Čas 1.branky 1.tým 1.branka-minuta 2.tým 1.branka-minuta 1.branka/zápas 2.poločas 2.poločas počet branek 1.tým 2.poločas přesně bran... 2.tým 2.poločas přesně bran... 2.poločas přesně branek 1.poločas/2.poločas Poločas s více brankami 1.tým přesně branek 2.tým přesně branek Přesný výsledek 1.poločas přesný výsledek 2.poločas přesný výsledek Padne branka-minuta Nepadne branka-minuta 0-15 minuta zápasu 0-30 minuta zápasu 0-60 minuta zápasu 0-75 minuta zápasu 1.poločas padne branka 2.poločas padne branka Oba dají gól v obou poločas... 1.tým dá gól v obou poločas... 2.tým dá gól v obou poločas... 1.tým dá gól v 1.poločase 2.tým dá gól v 1.poločase 1.tým dá gól v 2.poločase 2.tým dá gól v 2.poločase 1.tým vyhraje s čistým kont... 2.tým vyhraje s čistým kont... 1.tým vyhraje oba poločasy 2.tým vyhraje oba poločasy 1.tým vyhraje alespoň jeden... 2.tým vyhraje alespoň jeden... 1.poločas 1.branka 2.poločas 1.branka Penalta Červená karta Počet žlutých karet 1.poločas počet žlutých kar... 2.poločas počet žlutých kar... Počet rohů 1.poločas počet rohů 2.poločas počet rohů Dá gól (vč.prodl.. hráč mus...

Více
Zápas Favorit PLUS: zápas Počet branek Zápas/počet branek Dvojitá šance 1.poločas Zápas/oba týmy dají gól Oba týmy dají gól 1.tým dá gól 2.tým dá gól Zápas bez remízy Poločas/zápas Handicap 0:1 Handicap 0:2 1.tým dosáhne branek 2.tým dosáhne branek Rozmezí branek 1.tým rozmezí branek 2.tým rozmezí branek Zápas/1.poločas počet brane... 1.poločas počet branek 1.tým 1.poločas přesně bran... 2.tým 1.poločas přesně bran... 1.poločas přesně branek 1.branka 1.branka-minuta Čas 1.branky 1.tým 1.branka-minuta 2.tým 1.branka-minuta 1.branka/zápas 2.poločas 2.poločas počet branek 1.tým 2.poločas přesně bran... 2.tým 2.poločas přesně bran... 2.poločas přesně branek 1.poločas/2.poločas Poločas s více brankami Padne přesně branek 1.tým přesně branek 2.tým přesně branek Přesný výsledek 1.poločas přesný výsledek 2.poločas přesný výsledek Padne branka-minuta Nepadne branka-minuta 0-15 minuta zápasu 0-30 minuta zápasu 0-60 minuta zápasu 0-75 minuta zápasu 1.poločas padne branka 2.poločas padne branka Oba dají gól v obou poločas... 1.tým dá gól v obou poločas... 2.tým dá gól v obou poločas... 1.tým dá gól v 1.poločase 2.tým dá gól v 1.poločase 1.tým dá gól v 2.poločase 2.tým dá gól v 2.poločase 1.tým vyhraje s čistým kont... 2.tým vyhraje s čistým kont... 1.tým vyhraje oba poločasy 2.tým vyhraje oba poločasy 1.tým vyhraje alespoň jeden... 2.tým vyhraje alespoň jeden...